La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

1

nie ma to jakś przekaz w TV, wczoraj przy okazji zerknąłem na TVN, a tam tragedia- brakuje miejsc w szpitalach i obraz szpitala w Bolesławcu - obok budowany nowy budynek

co się okazuje, ilość miejsc w szpitalach zajętych wcale nie rośnie w całym kraju- np. koniec sierpnia ca. 2150 łóżek zajętych, wczoraj niecałe 2000
pod respiratorem delikatnie wzrosło z 86 na 91

https://www.politykazdrowotna.com/56875,covid-19-raport-polska-548-nowych-zakazen-koronawirusem

ale przekaz starszacy poszedł, a to że miejscowo w niektórych szpitalach może być mniej miejsca to się pewnie wydarzy

jak to dobrze że większość ludzi już próbuje normalnie żyć i można się spokojnie spotkać na grilla itp:)

konto usunięte

1

@lucca87 czytam nieraz oficjalne dane ministerstwa na temat więziennictwa. Potem idę do roboty i widzę, że nijak się one mają do rzeczywistości

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?