La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

konto usunięte

5

Wiem, ze absolutnie nikogo nie interesuja zgony na koronawirusa tylko kazdy jest zafascynowany iloscia zakazen, ale i tak pozwole sobie wrzucic kolejna statystyke;
82-M,62-M, 77-K, 75-M, 94-K, 93-M, 53-M, 66-K, 86-M, 74-M, 63-K, 81-K, 89-K, 73-M, 80-M, 38-K, 81-M, 88-M, 69-M, 99-K, 66-M, 69-M, 68-M, 85-M, 62-K, 87-M, 95-K, 67-M, 92-K, 90-K, 74-M i 81-K. Większość osób miała choroby współistniejące.
Średnia dlugosc zycia w Polsce- 77lat.
Średnia wieku zmarlych na koronawirusa w Polsce - 72lata

4

@ObywatelPL wszyscy umrzemy

konto usunięte

2

@ObywatelPL średnia ich wieku to bodajże 76,6 lat.

5

@ObywatelPL no i co tą średnią wieku próbujesz przekazać? Że 70+ to już tylko do piachu?

konto usunięte

0

@PatrychoO To tylko sugestia...

konto usunięte

1

@ObywatelPL Foliarz.
I co, moze ziemia jest plaska?
Ja to maseczke nawet na dupe ubieram bo odbyt jest bardzo wrazliwy...


;]

3

@ObywatelPL Zdradzę Ci pewną ciekawostkę - zdecydowana większość osób które umierają na jakąś chorobę, ma przy tym choroby współistniejące. Jeszcze jedna prywatna ciekawostka, mój kuzyn w wieku 18lat zginął na motocyklu i wiesz co? też miał poważne choroby współistniejące serca...
Nagle przy covid ludzie są zaskoczeni, że rzadko kto umiera z danego powodu bez dodatkowych czynników

konto usunięte

0

@PatrychoOpewnie próbuje przekazać, ze warto izolować starszych, ułatwiać im dostęp do leków itd, jeśli pojawi się też na covid i wyrażą ochotę zrefundować im go, a nie na siłę uniemożliwiać życie 20/30/40 letnim ludziom :)

konto usunięte

1

@PatrychoO A czytac umiesz? Napisalem gdzies ze nadaja sie do piachu czy po prostu podaje zwykla statystyke? Jak zwykle ludzie probuja doszukac sie jakich idiotycznych rzeczy.

0

@ObywatelPL
Coraz więcej covidowych nitek prowadzi do... ZUS-u ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?