La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

0

Szkoda że nie wypożyczyli Monchu do takiego Elche, Cadiz czy Huesci. Myślę że spokojnie dałby sobie radę a i łatwiej byłoby śledzić jego grę.

konto usunięte

0

@messi564 tez nie kumam wypożyczania do 2 ligi...

0

@Ghotti nie no jeszcze rozumiem gdyby poszedł tam taki Collado (chociaż też uważam, że dałby sobie radę na poziomie La Liga) czy Inaki Peña żeby się ogrywał, ale nie kapitan drużyny która prawie awansowała do ligi wyżej, do tego jako pomocnik był chyba ich najlepszym strzelcem. No ale lepsze to niż Barca B, niech gra i w niedalekiej przyszłości przejmie nr 5 w pierwszej drużynie.

0

@Ghotti Może sens jest taki że tam będzie grał, a lepiej wykazać się w 2 lidze i za rok pójść wyżej niż spalić się w la liga i zniszczyć sobie karierę (Samper).

konto usunięte

0

@messi564 jak zagra 22 mecze to muszą go wykupić za 4mln euro ...

0

@Ghotti no to rekiny biznesu :D mam nadzieję że chociaż jest jakaś opcja odkupu jak u Cucurelli

0

@Ghotti chociaż to chyba obowiązuje w przypadku gdy Girona wywalczy awans, no to pozostało trzymać kciuki żeby nie awansowali ;)
https://www.fcbarca.com/96586-monchu-odejscie-z-tak-wielkiego-klubu-zawsze-sporo-kosztuje-ale-to-byl-dobry-moment.html

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?