La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

23

Dochodze do wniosku ze w pilce trzeba miec tez mimo wszystko farta. Nie wiem z jaka wiedzma spotyka sie Zidane ale jest chyba jedynym trenerem w historii ktory grajac beznadziejne i na chaos skurczybyk juz chyba z 50 razy wyklaskal sobie punkty.
U nas to dziala na obrot: im blizej jestesmy tym wiekszy wp..ol dostajemy xD

1

@Volk Real ma tego w nadmiarze jak zwykle...

7

@Volk
To ze wyklaskal sobie punkty to nic. Najdziwniejsze jest to ze wyklaskal 3 Ligi Mistrzów.

0

@Volk To samo mowili o Fergusonie , ale od tego jest manager - zeby budowac u podopiecznych mentalnosc walki o zwyciestwa do samego konca. Roznica miedzy takimi ludzmi a innymi managerami, czesto lepszymi taktycznie, jest taka, ze nawet w gownianych meczach, ich podopieczni potrafili wywozic 3 punkty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?