La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

0

Dzisiaj nie ma powołanych Matsa i Umtitiego, bo kontuzje... Todibo i Braithwite decyzja trenera, dobrze rozumiem??
A ktoś mi wytłumaczy, o co chodzi z tym Matheusem, on w pierwszej drużynie jest, czy jak to? Coś czytałem że "jeszcze nie zaprezentowany, a chcą już sprzedać"

0

@wojtek_debiec4 Brait też kontuzja a Todibo pewnie odejdzie więc nie ma sensu go brać. Umtiti po kontuzji ale wrócił dopiero kilka dni temu

0

@Yoshi94 właśnie tak mi się wydaje że Todibo do transferu, więc szkoda żeby kontuzje złapał... Umtiti, o to mi chodziło, że po kontuzji, chyba jeszcze bez pozwolenia na grę. A może też odejdzie.

0

@wojtek_debiec4 właśnie z tym Matheusem to dziwna sprawa xD ani nie słychać o żadnym wypożyczeniu ani o potencjalnej grze w 1 zespole. Nie powoływany na żadne mecze. Dziwne.

0

@XBlairrX jego ponoć chcieli sprzedać zanim przyszedł, ale o co chodzi to nie wiem. Jak to wygląda obecnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?