- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1637 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1637 Culés
0
O ile wiadomo było, że odejście Semedo będzie miało duży wpływ na ewentualne przyjście Desta, a z Garcią czekają aż odejdzie Todibo i City zakontraktuje Diasa to są jakieś info odnośnie Depaya? Wydawało się, że po odejściu Luisa sprawa nabierze tempa, ale temat chyba ucichł
0
@messi564 Nie wiem po co ten Garcia jak za rok można za darmo mieć.
0
@VenoM jeśli odejdzie Todibo a Umtitiego uda się wypożyczyć lub sprzedać to jak najbardziej ten transfer ma sens. W innym wypadku też nie widzę większego sensu skoro dobrze prezentuje się Araujo. Ale jeśli Eric nie przedłuży kontraktu to w City pewnie zostanie odsunięty od składu bo jest Stones, Ake, Laporte, Fernandinho i zaraz będzie Ruben Dias. Zapewne wyląduje na trybunach i straci rok
8
@VenoM Przez rok to sie może milion rzeczy wydarzyć, Pep nagle da mu grać i przedłuży kontrakt, przez cały rok przedstawiciele wszystkich klubów będą do niego walić drzwiami i oknami i będzie nieprawdopodobna licytacja o premie za podpis
3
@VenoM bo mamy jedynie trzech środkowych obrońców z czego jeden na najwyższym poziomie nie zagrał prawie wcale.
0
@messi564 priorytetem dla zarządu było wzmocnienie defensywy. Po zamknięciu Desta być może ruszą po Depaya. Pytanie tylko czy budżet pozwoli, czy przypadkiem nie będzie trzeba najpierw zamknąć odejść Todibo i Rafy. Bo wątpię, że uda się pozbyć Braithwaite.
0
@cat_r37 dobrze jakby chociaż wypożyczyli Umtitiego bo te 12 mln rocznie mógłby ktoś za nas pokryć, nawet jeśli miałoby to być zwykle wypożyczenie bez obowiązku wykupu
0
@messi564 nikt nie zapłaci całości jego wynagrodzenia. Trzeba mieć nadzieję, że ktoś zbliży się chociaż do połowy. Ewentualnie sam zawodnik zgodzi się na niższe wynagrodzenie.
0
@cat_r37 Przypominam, że najlepszy mecz u nas Todibo zagrał w ustawieniu z 3 obrońcami.