La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

1

Nie każdy musi interesować się UFC, ale chyba każdy już wie że Janek tej nocy został mistrzem wagi półciężkiej, mało kto myśle że mimo wszystko wie co to znaczy, bo Janek właśnie zasiadł na tronie kategori która przez ostatnie lata była dominowana przez jednego z najlepszych o ile nie najlepszego zawodnika w historii tej dyscypliny- Jona Jonesa (jedynym zawodnikiem która przejął ten pas był Cormier- kolejne wybitny zawodnik MMA, pas przejał jednak nie pokonując Jonesa, a przez problemy z dopingiem tego drugiego). Mało tego- pokonał gościa który jeszcze rok temu mógł pochwalić się bilansem 12-0 (!), Dominic Reyes dał jedną z najlepszych walk z Jonesem, którą w oczach wielu (w tym chyba też moich) wygrał na punkty, sędziowie zadecydowali inaczej, ale Janek Błachowicz tego samego Reyesa totalnie zdemolował. Wielkie gratulacje dla Janka bo osiągnał coś naprawdę wielkiego, nie umniejszając nic Asi Jędrzejczyk- w momencie gdy ona rozsiadła się na tronie wagi słomkowej, raz że była to dywizja kobiet (która do teraz ma problem z silnymi nazwiskami), to dywizja to dopiero raczkowała, nie zmienia to faktu że Joasia jest i była niesamowita, jednak wyczyn Janka- conajmniej w mojej opini jest gigantyczny, a co byłoby gdyby jeszcze zrobił Jona Jonesa... ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?