- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
27
100x lepiej będzie się oglądać teraz Barcelonę z Cou, Dembele, Ansu, Pedrim, Trincao i Puigiem,w dodatku w nowym ustawieniu. W końcu powiew świeżości, tak to praktycznie skład przez lata się nie zmieniał. Mam nadzieję że jeszcze Messi przestanie tak często wracać się do pomocy i zobaczymy całkiem odmienioną Barcelonę.
0
@busquets5 będzie wspaniale, musi być :]
2
@Kamil92 ja szczerze wierzę że z taką młodzieżą za 3,4 lata znowu będziemy hegemonem, byleby nich ich po drodze nie odsunął od gry. Jak sobie pomyślę że Ansu za 3 lata nadal będzie mlodziutkim 20latkiem to aż boję się co chłopak będzie robił z przeciwnikami za 10lat.
0
@busquets5
Tylko Cou i może Ansu będą grali regularnie, reszta to ogony bo Griezmann musi grać.
0
@busquets5 jest wiele czynników wpływających na to jakim piłkarzem stanie się każdy z wymienionych. Jednakże Ci „chłopcy” naprawdę mają ogromny potencjał. Zadanie trudne, ale nie niewykonalne, żeby dobrze ich ukierunkować i się nimi opiekować. Bądź co bądź Barcelona już niejeden raz pokazała, że umie wywindować młodzież na wysoki poziom. Tego też życzę klubowi i nam kibicom by tym razem właśnie tak było a będzie wspaniale :)