La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1727 Culés

7

Kurde, kiedyś to było. :D Ansu zachwyca w pierwszym zespole, a Nils Mortimer i Lucas de Vega w tym sezonie będą istotnymi zawodnikami Barcy B. :)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6238887#comment-6238887

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 nie będą.

0

@horang Będą. :-)

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Nils dwa sezony temu cały rok się nie podnosił z ławki,
a Vega ...
obejrzałem ostatni sparing i nic szczególnego w nim nie widzę.

Konrad i Iliaix tylko mogą coś ugrać, reszta niestety nie.

1

@horang Nils sezon 2018/2019 miał słaby, ale trochę minut uzbierał. Dodatkowo był znakomity w poprzednim sezonie i gdy ostatnio pojawiał się w meczach Barcy B, to prezentował się naprawdę dobrze.

Lucas moim zdaniem w ostatnim sparingu Barcy B był bardzo dobry. W pierwszej połowie miał 2/3 niezłe prostopadłe podania i mógł mieć na koncie dwie asysty. Dodatkowo aż pięć razy faulowany. W drugiej połowie był bardziej cofnięty i miał więcej zdań defensywnych i nie był tak efektowny. Za sobą ma bardzo dobry sezon w Cartagenie, z którą wywalczył awans do LaLiga2. Chciał go pozyskać Tottenham, ale Pimienta namówił go do pozostanie. Będzie jednym z kluczowych graczy rezerw.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?