La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 939 Culés

konto usunięte

4

Ja wiem, że to raptem jeden mecz ligowy i parę spotkań presezonu, ale nie rozumiem po prostu jak można było tak bezmyślnie oddać wtedy Coutinho na wypożyczenie. Gość wraca i z miejsca jest jednym z najlepszych, a wystarczyło jedynie ustawić go na tej ulubionej dyszce i tyle filozofii.

1

@Ratamahatta nie mógł grać na dyszce bo na ps był Messi który ciągle tam schodził i nie dało się go przesunąć na 9tke tak jak teraz bo grał tam suarez. Pozdro.

8

@Ratamahatta no właśnie nie. Cou przez ten rok ostro zapierdzielal co widać po posturze, myślisz że w Barcy zrobiliby takiego dzika z niego?

0

@Ratamahatta Uznali, że nie ma formy i pobiera kupę kasy i nie było na pensje pewnie dla niego, zwłaszcza, że przyszedł Antoś. Co do ustawiania na dyszce to podobno miała być taka kapa i podobno z Messim miał się dublować itd.

2

@Coutinho007 no bo Messi grał wtedy w innym miejscu niż teraz i by się dublowali.

4

@busquets5 No widzisz a wystarczyło to pozmieniać i daje radę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?