- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1840 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1840 Culés
5
Czy era Kliczko była pierwszą erą wagi ciężkiej i dlaczego "złota era" lat 70 to bujda.
Era to nie tylko czołowi zawodnicy i ch przeciwnicy ale także przeciwnicy przecinikow przeciwników.
W skrócie "złota era" to: Ali, jego przeciwnicy, przeciwnicy jego przeciwników = 1300 bokserów i +2500 walk.
Era Kliczko to:Kliczko, rywale Kliczko, rywale rywali Kliczko = 1200 bokserów i +2000 walk.
Zatem porównajmy.
W erze Alego jedynie 900 walk i 500 bokserów z całości boksowało mając co najmniej 90kg i 222 walk oraz 173 bokserów podczas mając co najmniej 96kg gdy w erze Kliczko 90kg to dolny limit i w praktyce rzadko spotkasz zawodników ważących mniej niż 96kg.
Średnia waga: 90kg vs 107kg.
W erze Alego jako junior ciężcy boksowało w którymś momencie kariery aż 78% pięściarzy.
W erze Kliczko jedynie 49% co jest najmniejszym wynikiem w historii.
Jak widzicie ludzie głupio porównują Alego z Kliczko gdy Kliczko walczą w erze super ciężkiej Ali dwie kategorie wagowe, niżej w junior ciężkiej.
Kliczko versus Muhammad Ali to
stalowy młot vs uderzenie motyla.
Kliczko jest prawdopodobnie najmocniej bijącym bokserem w historii boksu a Ali prawdopodobnie najsłabiej uderzającym.
Dlatego że Ali walcząc z zawodnikami powyżej 90 kg miał 40% a z tymi powyżej 95 kg 33% z czego nokaut na Listonie i Cleveland Williams jest bardzo wątpliwy a w pierwszej walce Liston nawet nie był na deskach. Władimir ma prawie 80% ze średnia waga przeciwników zbliżającą się do 110kg przy czym jego rywale byli wyższi niż Alego o 6,5cm.
Podsumowując era Kliczko jest pierwszą 100% erą wagi ciężkiej.
Pojedynek Ali vs Klitschko to byłby jednostronny pojedynek na korzyść Kliczko.
Jedynie Lennox Lewis zbliża się do osiągnięć Kliczko w tym względzie i prawdopodobnie jego stracie z braćmi byłoby starciem dwóch największych i najlepszych bokserów w historii HW.
I takim było. Jeśli czytaliście moje poprzednie wpisy to o tym wiecie.
2
@Kusco15 dużą role odegrały warunki tylko Fury mógł go pokonać na tamten czas, ale to też przez wiek bo w swoim Prime by wygrał
3
@Kusco15 Mama wie,że ćpiesz? Ali ograłby obu Kliczków samą inteligencją ringową. Ty piszesz jakby rozmiar to było wszystko. Umiejętności Alego to inna galaktyka.
Dlatego że Ali walcząc z zawodnikami powyżej 90 kg miał 40% a z tymi powyżej 95 kg 33% z czego nokaut na Listonie i Cleveland Williams jest bardzo wątpliwy a w pierwszej walce Liston nawet nie był na deskach. - w 80 procentach swoich wygranych przed czasem Witek nie powalił przeciwników. Poddawali się i było tko. Więc czemu wypominasz Alemu,który nie był punczerem Listona?
Jedynie Lennox Lewis zbliża się do osiągnięć Kliczko w tym względzie i prawdopodobnie jego stracie z braćmi byłoby starciem dwóch największych i najlepszych bokserów w historii HW. - Lennox niszczy Kliczko pod każdym względem. Lepszy bokser,lepsze dokonania, lepsze resume. Czy Kliczko pokonał chociaż kogoś zbliżonego poziomem do Samego Siebie,Holyfielda,Mercera?
Kliczko jest prawdopodobnie najmocniej bijącym bokserem w historii boksu a Ali prawdopodobnie najsłabiej uderzającym.- prawdopodobnie? Jakieś dowody na to?
Black Dog czy Rafałek z Bokser.org? XD
3
@Kusco15 walki braci Kliczko były nudne jak flaki z olejem. Dobrze, że już nie walczą.
0
@Majkel34 Właśnie jesteś taki śmieszny że już ci dawałem dowody na poziom Kliczki z walki z Lewisem a tobie pewnie się nawet nie chciało czytać xd Ja tu mówię o wladymirze a nie o Witaliju. W każdym razie nawet Witalij bije dużo dużo mocniej niż Ali. A ty serio wyobrażasz sobie żeby strzały włada na szczękę Fraziera nie robiły na nim wrażenie tak jak Alego ? Jaką inteligencją ringowe? Ropę a dope czy tą niesamowicie przereklamowana pracą nóg? Jakby Ali był lepszy od Kliczko to zdominował by swoją erę do tego stopnia że nigdy by nie leżał na deskach, miałby 100% ko i każda wygrana walkę tak jak mieliby bracia Kliczko w tej erze. Nie masz argumentów to musisz się odwoływać do mitycznej inteligencji Alego. Argumenty obiektywne a nie subiektywne w stylu Ali był najszybszym człowiekiem świata? Statystyki? No nie masz xd
0
@Majkel34 Dowody masz jaki % ko z jaką wagą rywalia miał Ali. Jeśli Ali miał takie umiejętności to dlaczego nie wygrał z Joe Frazier ślepym na jedno oko 182 cm 96kg ? Kliczkowie by roznieśli tą erę. Nie rozumiesz tego bo nie rozumiesz statystyk. Tego jak przekładają się one na ring. Nie czytałeś nawet tego co pisałem o wlace Klitschko Lewis i dlatego mówisz o IQ ringowym bo tego Kliczko mieli więcej niż Ali.
0
@Majkel34 Z Mercer walczył i rozniósł go Wład. Jak mówisz że był stary to jesteś hipokrytą bo wypominałes wladowi walki z Furym i Aj 38,5 i 42 lata :) Witalij jak pisałem prawie pobił Lewisa który holyfield obijał tak że ten bał się w pewnym momencie podchodzić żeby po pysku już nie zbierać xd
0
@Majkel34 Bo Liston odwalił symulke i to nie jest moją opinia wystarczy poczytać na ten temat trochę :)
0
@Majkel34 A z tym 80% Witka to jak to obliczyłes xd
0
@Majkel34 Dwa że Wit potrafił tak mocno zbić rywali że ci sami rezygnowali. Liston jakbyś nie widział w drugiej walce strzelił symulke a w pierwszej zrezygnował z powodu kontuzji. I to Wit walczył z 20-10kg cięższymi rywalami. Siła Witalija >>>>Siła Alego