- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2055 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2055 Culés
5
Ibrahimović ma już na swoim koncie 550 bramek w seniorskiej piłce. 488 goli w karierze klubowej, oraz 62 gole w karierze reprezentacyjnej. Odkąd wrócił do Milanu w styczniu 2020 roku, rozegrał dla Rossonerich 22 mecze, strzelając w nich 14 goli i notując 5 asyst... Za kilka dni skończy 39 lat...
1
@Yosemite Można? można, a Suareza wyrzucili w wieku 33 lat...
3
@Bobo25 Bo Ibra dba o formę Suarez niekoniecznie
0
@Bobo25 W dzisiejszej piłce, ośmielę się stwierdzić, najważniejsza jest fizyczność. Uważam, że w tym tkwi sukces i Ibry i Lewego oraz Ronaldo, a także Messiego. Zauważcie jak się zmienili przez te lata! Ronaldo już wczesniej był turbo i Ibra też, ale u Lewego i Messiego szczególnie to widać.
2
@AlwaysBlaugrana @michal26
Rozumiem fizyczność, tylko kurcze jak wytłumaczyć to że Suarez dalej, pomimo długiej kontuzji w zeszłym sezonie, wykręcił najlepsze po Leo liczby u nas, ponad 20 bramek.
Nie pozbywa się takiego gracza za darmo. Rozumiem budżet płacowy i takie tam, ale moim zdaniem to był spory błąd.
0
@AlwaysBlaugrana przestań się ośmieszać. Ibra i Luisito to dwa kozaki. Zobaczysz ile Luis ustrzeli w Atletico. Ponad 15 bramek w samej la lidze będzie miał na bank i idę o zakład.
0
@Mroziu no będzie ale co z tego? Popatrz na liczbę jego goli w ostatnich 3 sezonach w Lidze Mistrzów. Z nim nie byliśmy konkurencyjni na arenie międzynarodowej wiec dobrze ze odszedł
0
@AlwaysBlaugrana dobrze że Ibra jest konkurencyjny w LM. Mogli kupić drugiego napastnika i nimi rotowac a nie oddawać i nie mieć wogóle. Teraz to dopiero będziemy strzelać
0
@Mroziu Był dłużej niż Suarez jak w niej gral :)