La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

1

Mam nadzieję, że w meczu z Celtą będzie widać postęp naszej drużyny a nie jak to bywało w ostatnich sezonach że po jednym dobrym meczu człowiek już sobie robił nadzieję a następne spotkanie i słaba postawa drużyny sprowadzały człowieka brutalnie na ziemię. Druga rzecz to niewykorzystany potencjał drużyny, mam na myśli wystawianie ludzi którzy nie koniecznie są w optymalnej formie lub nie odnajdują się na danej pozycji (mam tu na myśli Busquetsa i Griezmanna) jakoś psuje mi to całokształt i w sumie nawet trochę irytuje, mam nadzieję że Koeman będzie w końcu trenerem który takie rzeczy będzie widział i nie bedzie bał się reagować, bo nasi ostatni trenerzy albo robili jakieś absurdalne zmiany albo wystawiali Vidala na skrzydle... no szkoda gadać. Oby do czwartku i oby było widać że to wszystko zmierza w dobrym kierunku, miłego wieczoru ramblo ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?