La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

4

Ale w tym klubie narobili szamba i milionów długów. Odejście niby nietykalnego Semedo z którego kasa miała być na Desta i Garcie. Po czym okazuje się, że nawet w przypadku płacenia za Sergino w tym okienku tylko 5 mln, kasy na Garcie już nie ma. Odejście Suareza po to, aby po zejściu z jego kontraktu była kasa na transfer i pokrycie pensji Depaya. Rzeczywistość jednak okazuje się inna, żeby pozyskać Depaya, trzeba sprzedać jeszcze Dembele za 75 mln, a przy okazji zatuszować trochę drabinkę płac, która jest na mega kosmicznym poziomie po podpisach wielomilionowych i wieloletnich kontraktów za zasługi. Miał odejść Messi i wszystko by się w miarę wyklarowało, ale Bartomeu po pierwsze, nie spodziewał się, że City albo inne PSG nie będzie chciało wyłożyć ani jednego euro, a po drugie zwyczajnie się obsr... reakcji kibiców. Jak czytam, że zarząd zrobił świetną robotę sprzedając Semedo za te pieniądze i zrobiłby sprzedając Dembele, to mnie krew zalewa. Przecież oni nic kompletnie nie zrobili, przyszła oferta i tyle, a i pewnie agent Nelsona miał niezły procent od transferu to cene udało się w miarę jakąś rozsądną utrzymać, bo w innym przypadku pewnie oddalibyśmy chłopa jeszcze taniej. Zarząd nie potrafi sprzedać ani jednego zawodnika, którego sztab już nie chce na przyszły sezon, dochodzi do tego, że musimy dopłacać do odejścia zamiast zarabiać. No i na koniec środek pola, Koeman z tego co można wywnioskować miał obiecanego Wijnaldum, bądź ewentualnie pomocnika o podobnym profilu przez zarząd, na co miało pozwolić odejście Rakitica i Vidala. Rzeczywistość znowu nas weryfikuje, tym razem jednak najbardziej brutalnie z możliwych sposobów i raczy nas Sergio w środku pola. Mam tylko nadzieje, że de Jong i Pjanic szybko go wyjaśnią i nie będę musiał oglądać chłopa zbyt często na murawie, no ale jak był przesyt, to zaczyna się robić deficyt środkowych pomocników mogących grać na tej pozycji więc siłą rzeczy oglądanie Sergio w przyszłym sezonie w większym wymiarze czasowym jest raczej po prostu nieuniknione.

0

@Gaucho No ten De Jong, to niech krycie na radar ogarnie i regularnosc w ofensywie, to moze go wywali.

Wijnaldum bodajze nie chcial odejsc, z czym do ludzi. :D

0

@Rewolucja123 z Busquetsem :D

0

@Gaucho No Busi z Villarealem moim zdaniem odrobine lepiej zagral, ale mam jeszcze 10 minut FDJ do obejrzenia. FDJ sprokurowal kryciem na radar duzo zagrozenia, nawet gol padl, ale spalony byl, a Busi mogl 2 karne sprokurowac. :D
W 1 polowie FDJ slabo do przodu, Busi troche lepiej. W 2 polowie FDJ lepiej od Busiego, a Busi tak jak w 1 polowie z gra do przodu, a moze troche gorzej. Z tylu Busi caly mecz lepiej wygladal. Busi pilki tracil po zlych podaniach, a FDJ lepiej pod tym wzgledem wygladal (1 polowa to najblizszy i do boku. :D). W 2 Busi poprawil sie z tym. W pressingu FDJ fatalnie wygladal. Duzo krycia na radar. Wiecej napisze pozniej, gdy skoncze analize.

0

@Gaucho ciekawe czy Bartek zdąży wszystko korektorem wymazać :-D

0

@Rudi35 znajac go, to tak. A jeszcze wszystko pojdzie na nowego prezydenta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?