- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
1
Dembele Dembele Dembele
Francuz, który ma 23 lata, może grać na prawym/lewym skrzydle. Kiedy łapie formę robi ta różnicę, ale ?
Dołączył do Nas 2017 roku. Zapłaciliśmy za niego grube petromiliardy i w sumie dalej płacimy, bo pobiera wysoką pensję. Miał 9 kontuzji. Opuścił 80 meczy Barcy (było by więcej gdyby nie pandemia). To jest jakieś 512 dni.
W tym sezonie Fati będzie kluczowy, dołączył Pedri i Trincao. Jeżeli udało by się sprzedać Dembele za te 50-70M to jest to świetny deal. Czy On się Nam spłacił ? Czy w najważniejszych meczach dołożył swoją cegiełkę w postaci bramki asysty ? Za takie pieniądze piłkarz powinien grać na najwyższym poziomem przynajmniej podchodzić do swojej pracy profesjonalnie i nie łapać kontuzji czasami poprzez swoją głupotę (bo to podczas rozgrzewki poczuł ukucie, ale nie zgłosił medykom). Jest tu już 3 lata, dostał tyle szans i co ? Wykorzystał to ? Lepiej dalej stawiać na niego, zacznie grać złapie znowu jakąś poważną kontuzje i znowu wypadnie na dłuższy okres ? Czy sprzedać jak jest okazja za dobre pieniądze i postawić na np. Trincao ? (który mniej kosztował, ma dłuższą umowę i nie zarabia tyle ile Francuz ? dostaje szanse i je wykorzystuje, daje z siebie wszystko). Dembele to podobna sytuacja jak z Reusem (lecz Niemiec jak wraca po kontuzji od razu prezentuje poziom ), natomiast Francuz potrzebuje minut, czasu żeby złapać formę, ale niestety w poprzednich latach zawsze kończyło się takim samym scenariuszem. Za rok to może nikt nie będzie chciał kupić ? Jeśli by złapał w tym sezonie poważną kontuzję ? No tak to jest tylko moje głupie gdybanie. Ale gdybaniem jest też to, że ktoś mówi: "To jest właśnie ten sezon Dembele i będzie świetnie grał itp." Patrząc na poprzednie lata to jest duża szansa, że znowu wypadnie z powodu kontuzji. To jest większa szansa niż jeżeli miałby zacząć grać świetnie. Umowę ma do 2022, za rok to nikt nie będzie chciał go kupić, albo odejdzie za grosze bo rok do końca kontraktu. Raczej na przedłużenie umowy z Nim Nas nie stać i nie będzie stać.
0
@VamosGirl United nawet nie chce go kupować tylko wypożyczyć, za rok po prostu wrócą po Sancho a Dembele do nas