La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

0

Od kilku lat nie śledzę contentu Abstrachuje na YT, ale słyszałem, że mają problemy finansowe i w poprzednich latach widziałem straty i wypowiedzi Wandzela, że to okres normalny i przejściowy. Jak widać nie jest tak jak Wandzel zapewniał i razem z Leśniodorskim chyba się przeliczyli inwestując w tego rodzaju biznes. Abstrachuje zachłysnęli się sukcesem i chcieli zbyt dużo srok trzymać za ogon na raz... BTW ciekawy materiał od Wardęgi na, który trafiłem całkowicie przypadkowo.


konto usunięte

1

@IronSanHybrid Dla mnie ten content to crap.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Po prostu są nudni i nieśmieszni. Kilka lat temu można było się uśmiechnąć przy kilku filmach, ale trzymanie się tej samej koncepcji przez tyle lat nie mogło się udać. Brak im kreatywności w tych filmach.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Konsekwencje zatrudniania zbyt wielu ludzi, chęcią bycia zbyt profesjonalnym i niestety brakiem nowych treści. Nawet najnowsze filmy są niestety odgrzewanym kotletem. O i le ich dawne materiały były fajne i śmieszne, to jednak te ostatnie są tragiczne, a czasami nawet żenujące. Przynajmniej dla mnie.

Wystarczy popatrzeć, jak spadły im liczniki. Ludzie przestali ich po prostu oglądać, została jedynie garstka stałych widzów, a tych już też coraz mniej, bo odrzuca ich nachalna promocja produktów.

Śledziłem ich dawne filmy regularnie i z przyjemnością oglądałem kolejne. A teraz? Wyłączam po kilku minutach.

0

@Brosik @BartqRKO Dopadała ich stagnacja, wcześniej wypełnili/znaleźli lukę w której się odnaleźli. Teraz wszystko poszło naprzód i humor też się zmienił, a Oni postawili na kontynuację i hajsy ze współprac z każdym kto da odpowiednią ilość kasy.

2

@NeroTFP Też kiedyś oglądałem ich produkcje, ale od dawna nie widziałem żadnej gdyż cringe mnie odrzuca.

1

@IronSanHybrid lubię oglądać te filmiki Wardęgi, takie kryminalne zagadki polskiego youtube'a :D

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Każdy ma swoje pięć minut na YouTube. Kto był inteligentniejszy to potrafił się przebranżowić i robić inne rzeczy. Są pewne persony, które od 6-7 lat dalej są w czołówce i są chętnie oglądani.

1

@BartqRKO Tak jak mówił Wardęga ciężko jest jechać latami na contencie w którym przerabiasz memy z Kewejka na scenariusze.

0

@IronSanHybrid
No nie może to być. Nawet cycki "aktorek" z HollyŁódź już się przejadły? Widziałem to g... może ze dwa razy (wieki temu), w związku z tym nie dziwi mnie arcych... kondycja tego paździerza. Zresztą podobnych produkcji nienajwyższych lotów jest na YouTube cała masa ;)

0

@IronSanHybrid jakie przypadkowo? yt na główną kompletnie z dupy wrzucił

0

@Transu96 Nie wchodzę na główną, miałem w poleceniach po filmie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?