- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
0
Szczerze dziwi mnie brak zaufania do Koemana od początku jego pracy dla Barcelony i olewanie zarówno przez zarząd jak i dużej części użytkowników La Rambli tego co mówi i co chce trener! Wg różnych dzisiejszych źródeł w UK trener będzie walczył do ostatnich godzin okienka o Wijnalduma oraz Depaya i to są transfery które interesują Keomana bo mają znaczenie dla przebiegu sezonu zarówno pod kątem taktycznym jak i realnego czasu gry tych zawodników.
Pomimo tego że mamy utalentowaną grupę piłkarzy i trener zlanazł dla nich miejsce na boisku, jest walka i pozytywne reakcje zawodników oraz widać że szanują zdanie trenera - to boli mnie to że przeciętny ziutek ze wsi po Radomiem wie lepiej i podnieca się kelnerami którzy mogą przyjść jako uzupełnienie głębokiego składu Eric Garcia - a nie skupiają się na zawodnikach których potrzebuje trener aby walczyć na wszystkich frontach W TYM SEZONIE. Porównania Depaya do Lautaro, szukanie miejsca dla Puiga - to nie jest istotne i nie ma absolutnie znaczenia - trener jasno określił sposób w jaki chce grać, jasno określił jakich zawodników potrzebuje aby osiągnąć cele, oraz kogo będzie potrzebował w nadchodzącym sezonie. Widać że jest to trener który nie lubi półśrodków, zatem wymyślanie półśrodków niema sensu - patrz Everton za jego kadencji.
0
@JarekS Trener też jasno określił że potrzebujemy obrońcy, więc nie wiem na co ten wywód cały że mu kupują Garcie zamiast Wijnalduma, który i tak chce zostać w LFC.
0
@Striker po wypowiedziach Koemana jasno można wywnioskować że z Barcy B może być obrońca bo Barcelona wzmocniła drugi zespół - trenera interesuje tylko ŚP i ŚN pasujący do jego koncepcji.
0
@JarekS Po wypowiedziach Koemana jasno można wywnioskować, że transfer Depaya nie jest niezbędny, a po doniesieniach z Anglii jasno można wywnioskować że Wijnaldum nigdzie nie odchodzi. Tyle z tego tematu.