La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

15

Alejandro Balde zagrał dzisiaj w drugim meczu towarzyskim Barcy B. Wszedł w 70. minucie i dał dobrą zmianę. Niedawno zagrał od pierwszych minut i był blisko asysty. Mam bardzo duże oczekiwania co do niego. Najbardziej utalentowany lewy obrońca w La Masii. Rocznik 2003.

Jandro z kolejnym dobrym meczem. Jak będzie grał tak dalej to zapracuje na debiut w pierwszej drużynie. Świetny chłopak.

0

@ViscaBarca123 A co się dzieje z Moribą?

0

@Borneo Nic się nie dzieje.

0

@ViscaBarca123 bo o ile pamiętam w ostatnim meczu nie grał a w tym był na rezerwie

0

@Borneo Nie grał, bo miał drobny uraz mięśniowy. Dzisiaj wszedł koło 60 minuty.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Moriba dał jeszcze lepszą zmianę. Zmienił bezproduktywnego Nico, i gra wyglądała znacznie lepiej.
Balde też fajnie się zaprezentował. Tak myślę że powinien na stałe wejść do składu rezerw i rywalizować z Marmolem o pozycję lewego obrońcy.

Kolejny dobry występ Mai, który kilka razy fajnie uderzył na bramkę rywali.
Mecz powinien być przegrany, bo rywalom nie uznali prawidłowego gola.

0

@horang Nico moim zdaniem zagrał dobry mecz. Moriba po wejściu notował mnóstwo strat. Maia miał kilka dobrych momentów. Moim zdaniem Mika lepiej prezentuje się na środku obrony.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 zauważyłem po twoim twitterze że jesteś wielkim fanem Nico, Tenasa i Orellany :0
ani jeden nie jest moim faworytem.
A Tenasa wręcz nie cierpię przez fatalny występ w półfinale YL vs Chelsea.

0

@horang Nie tylko ich, ale bardzo ich lubię. Nico wciąż ma wiele do poprawy, ale robi progres. Tenas to moim zdaniem najbardziej utalentowany bramkarz w La Masii i jeden mecz tego nie zmieni. Potencjał na przyszłego kapitana.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123
wg mojej skromnej opinii Tenas nie ma absolutnie żadnych szans żeby wejść do pierwszej drużyny nawet jako rezerwa, niestety ale brak warunków fizycznych mu nie pomaga.
Orellana dla mnie niewiadoma jak narazie, ale szanse są.
Nico tak samo jak Arnau, bez szans na progres.

Ja zawsze byłem fanem Konrada, w tamtym sezonie zjadł kategorię Juvenil, i powinien częściej grać w rezerwach. Ale ktoś z zarządu to zaniedbał.
Iliaix zaczął mi imponować od czasów playoffów czyli od wakacji, bo zaliczył naprawdę mocny progres- fizycznie bestia, technicznie też (np. gole strzelane z połowy boiska-pewnie widziałeś).

Także tylko tych dwóch zawodników oceniam wysoko z rezerw.

0

@horang Nie powiedziałbym, że Konrad zjadł kategorię Juvenil. To można powiedzieć o Ansu w sezonie 2018/2019.

Juvenil A ma aktualnie znakomitą drużynę. Rocznik 2004 wygląda fantastycznie, a jest jeszcze Txus Alba, Arnau Sola (rocznik 2003) i kilku innych piłkarzy.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 ja dla przykładu nigdy bym nie powiedział że Ansu zrobi taki progres.
Tym bardziej że w Juvenilu A zaczynał jako rezerwowy, w tym samym o którym napisałeś że go zjadł :).

Jestem ciekaw rozwoju Joana Gonzáleza i Diego Lopeza.
Mniej efektywni zawodnicy, ale bardzo solidni.

0

@horang Zaczynał jako rezerwowy, ale pierwsze dwa mecze. Potem grał w wyjściowym składzie i robił tam co chciał.

0

@horang W pierwszej kolejce ligowej zaczął w wyjściowym składzie, w drugiej kolejce wszedł w przerwie, w trzeciej kolejce wszedł w 56. minucie, a potem cały czas grał w wyjściowym składzie. I statystyki w sezonie 2018/2019 miał z 3 razy lepsze niż Konrad w poprzednim sezonie.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 być może, ale ja nie patrzę tylko na statystyki bo bywają mylące.

Griezmann też miał dobre statystyki w Atletico...

Konrad ciągnął Juvenil, tym bardziej w YL.
Pamiętam mecz przeciwko Pradze, gdzie graliśmy w 10tkę po czerwonej kartce Sainza. Konrad dwoił się i troił w tym meczu.
Playoffy miał przeciętne. Teraz trenuje z pierwszą drużyną, zobaczymy co z tego wyjdzie.


0

@horang Moim zdaniem Ansu pokazywał wtedy ogromny potencjał. Robił w Juvenilu co chciał. Atakował, rozgrywał akcję, pracował w obronie. Strzelał, asystował...mało kto robi na mnie takie wrażenie. Nie ma wielu zawodników w La Masii, których potencjał bym ocenił na 10/10. Ansu był takim piłkarzem, kapitalny był.

A Konrad miał średni sezon 2018/2019, ale w zeszłym sezonie zrobił spory progres, co mnie bardzo cieszy.

0

@ViscaBarca123 a ok dzięki:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?