- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1244 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1244 Culés
46
Proszę, proszę. Nie wiedziałem, że Ernesto Valverde był kiedyś w sztabie technicznym Fiat Yamaha Team, gdzie ścigał się sam Valentino Rossi.
https://zapodaj.net/images/1c7160820665c.png
1
@damianex10 Widzę, że zażarło przez mój post. Też to już zauważyłem, ale nie chciało mi się wstawiać. Wywalili go stamtąd, to do nas przylazł trenować Barcelonę. xD
P.S - świetny wyścig. Rossi jak zawsze inna planeta.
1
@Yosemite Ja to samego Moto GP nigdy jakoś nie śledziłem, ale sentyment do Rossiego mam ogromny przez grę Moto GP 2. Ależ tam śmigał na tej Hondzie. I jeszcze inni, jak Tohru Ukawa, Carlos Checa, Max Biaggi czy Daijiro Kato. Do tej pory mam tę grę na dysku :D
1
@damianex10 Też grałem. :D
Do Rossiego jest taka romantyczna miłość, bo sporo osób właśnie dzięki niemu ten sport pokochało, a nawet jeśli nie - to po prostu jest rozpoznawalny na całym świecie, nawet dla tych, którzy się tym nie interesują. Po prostu ikona, a przy tym najlepszy w historii. Teraz też się mniej tym interesuję, bo Włoch powoli ze sceny schodzi i będzie taka pustka po nim. Jednak miałem to szczęście, że oglądałem go w szczycie formy i już takiego drugiego nie doczekamy niestety.
Ten wyścig jest legendarny. Stoner mimo upadku nadal miał ogromną przewagę nad resztą. To tylko pokazuje, jak im odlecieli. Technika jazdy Rossiego to poezja. W każdą szparę się wciśnie i każdy błąd wykorzysta. Bodaj +50 mln odsłon na yt.
1
@damianex10 Jak jakoś zawsze lubiłem Nicka Haydena.