La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1132 Culés

28

Fajnie, jakby gdzieś go zatrudnili xd

10

@PatrychoO Kurde nie wiem czemu ale jakoś szkoda mi tego chłopa.

3

@PatrychoO Tottenham mógłby się zainteresować. Bez wątpienia piękny pstryczek w nos lokalnemu rywalowi :)

2

@Krzychuuuu14 no pewnie że szkoda. Chłop pracuje tam 27 lat, zarabia pewnie tyle o ile, a te gnoje, które nie rozumieją, że klub piłkarski to o wiele więcej niż piłkarze i 90 minut meczu zwalniają go ot tak. Przecież jakby ci piłkarze wyciągnęli drobne ze swoich kieszeni, to starczyłoby lekką ręką na opłacenie jego pensji.

3

@Pressinho niby tak, ale pewnie gość mimo wszystko nie chciałby iść do Tottenhamu.

konto usunięte

1

@PatrychoO a co sieć stało? możesz przyblizyc sytuacje

1

@Rust_Cohle po 27 latach gość, który robił jako maskotka klubu, został zwolniony przez cięcia kosztóe

2

@PatrychoO No to z jego pensji z pewnością dużo zaoszczędzą..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?