La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Jak to już wiele osób tutaj pisało, Arsenal zwolnił faceta, który przez 27 lat wcielał się w rolę maskotki zespołu. La Rambla to ogólnie spece od wszystkiego, wiec co jeszcze doradzilibyście The Gunners w ramach cięcia kosztów?

3

@patry295 Doradziłbym pożegnanie się z Ozilem.

konto usunięte

5

@patry295 Jak już niżej wspomniałem, nie kupowanie papieru toaletowego do łazienek oraz do tego można jeszcze dodać, grupowe zbieranie złomu z Londynu, zawsze jakiś grosz tam wpadnie.

konto usunięte

2

@patry295 Wynajęcie ludzi,którzy zrobią sekstaśme,w której wystąpi Ozil i 5 murzynów.A potem szantaż Ozila,że jak nie zgodzi się na rozwiązanie kontraktu,to ujrzy ona światło dzienne.Ogólnie Benzema coś tam kręci,więc może on się nada do tego zadania.

3

@Bartunek Ja bym pomyślał jeszcze o przymusowych dojazdach na rowerze na mecze, jeśli odbywają się w Londynie. Dałoby się zaoszczędzić na autokarach i paliwie.

Edit: I rozgrzewka byłaby niepotrzebna!

2

@Bartunek Tak w ogóle to może jeszcze opłata ekologiczna i każdy piłkarz, który parkuje samochód przed stadionem musi zapłacić 50 funtów. Do tego podnieść ceny biletów jak już kibice wrócą na stadiony o 50 centów to się uzbiera więcej niż z pensji maskotki. Oezil sie już nie przyda zbytnio zespołowi to może go chociaż wykorzystać jako atrakcja i proponować „obiad z Oezilem” gdzie ten kto da najwiecej to będzie mógł z nim w godzince zjeść obiad i strzelić fotkę (zdjecie dodatkowo płatne 50 funtów)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?