La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

0

Ja liczę, że w przyszłym roku przyjdzie do nas kolejno i za darmo Depay Garcia i Alaba.Wtedy po odejściu Pique mamy Araujo Lengleta Garcie i Alabe.Mamy wielu zawodników i trzeba to ułożyć. Tak jak z Messim koeman powinien ułożyć się z Dembele.Dobrze ze został bo Fati ma dni słabsze a od Grieznana jest na pewno lepszy potrzebuje gry .Niech po reprezentacji zaczną od początku.Dembele potrzebuje wsparcia i wiary.Co do Depaya to nie ma pewności ze da radę na 9 i też miał ciężką kontuzje.Tak to jest czas dla Dembele jak nie to idejdzue z klubu.

0

@Borneo Alaba to cienki dziadek już, co Ty gadasz w ogóle

0

@Damian11 Dziadek XDD

0

@Damian11 ale z dużym doświadczeniem na rezerwę i za darmo.Będziemy szukać czwartego obrońcy po odejściu Pique .Umtitiego i Todibo nie liczę i mamy samą młodzież.Przyda się doświadczony stoper.Zawsze młodzi będą mogli się od niego uczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?