- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
8
Następne okienko transerowe zaczyna się w grudniu? Więc do tego czasu Barcelona spokojnie poradzi sobie z 3 stoperami w kadrze a także z ofensywnymi pilkarzami których posiada. Być może wroca kibice na stadion i wzrośnie przychód z meczów. A także MC zejdzie z ceny tak jak Lyon. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Więcej grania będzie dla Araujo i Trincao a to tylko może być na korzyść klubu.
0
@Janiama załóżmy, ze wypada jeden z tych trzech ŚO i zostaje nam dwóch, zaczynamy grać mecze co 3-4 dni, dochodzi LM, czyli no jednak wyjazdy za granice, które powodują większe zmęczenie i co wtedy? Obrońcy będą grali nieuważnie, nie będą mieli siły biegać i wracac za kontra i przez to potracimy bramki
1
@Janiama chyba w styczniu, ale nie jestem pewien. Też o tym pisałem, ale naszym głównym problemem nie są ceny tych piłkarzy, tylko za duże wydatki na pensje. Tu jest pies pogrzebany. No cóż do okienka wiele się może zdarzyć, może będzie nowy zarząd. Może jakiś piłkarz dojdzie do wniosku, że chce odejść. Zobaczymy. Zgadzam się, że do zimy wytrzymamy z tym składem
2
@DaPi awaryjnie na stoperze może zagrać de Jong, Roberto lub Busi
5
@DaPi Oriol Busquets cały rok w Holandii praktycznie grał na stoperze i teraz wrócił do rezerw. No i jest ten nowy Ramos ściągnięty do Barcy B
0
@LucaBrasi @Striker zgoda, taka opcja tez jest. Zobaczymy jak to będzie
1
@DaPi Ok a ilu mieliśmy stoperów na wiosnę? Dwóch i Araujo z Barcy B. Jasne że mogą wypaść nawet i trzech i wtedy sam Garcia by nie pomógł. Myślę że jest w rezerwach stoper na pewno nie słabszy od tego 19 latka. Po za tym jest również Umtiti więc naprawdę damy radę do końca roku.
0
@Janiama to jest jedyna nadzieja, że dotrwamy z tą kadra, a w zimowym okienku chociaż wypożyczymy kogoś na tę pozycję. Jestem pewien, że brak pazernej na bramki 9 odbije się nam czkawką.