La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

To okienko to jest idealne podsumowanie rządów Bartomeu. Gigantyczne kontrakty rozdawane na lewo i prawo, a potem trzeba kogoś sprzedać i się robi problem, bo żaden normalny klub nie zaoferuje piłkarzowi tyle ile Barcelona mu dawała. I co się potem dziwić takiemu Umtitiemu czy Firpo, że oni nie chcą odchodzić i godzić się na zarabianie mniejszych pieniędzy gdzie indziej? Co się dziwić, że potem oddawać trzeba za darmo niezłych zawodników, bo nikt takich kontraktów im nie da? A przecież Barcelona to jest nadal klub marzeń wielu piłkarzy, naprawdę nie trzeba wszystkich było przepłacać, żeby chcieli tu przyjść.

0

@Uukasz_93 Przypomina mi sie sytuacja z paulinho gdzie powiedzial ze od barcelony dostal wieksze zarobki niz sie spodziewal haha

0

@Uukasz_93 Ja nie ogarniam ogólnie jak ludzie mogą powiedzieć że to okienko nie było takie złe. Oddaliśmy Suareza, Rafinhe, Vidala i Rakiticia za je**ne 1,50M ŁĄCZNIE! bo o jakiś zmiennych nawet nie chce mi się dyskutwować. Oddali 4 piłkarzy praktycznie za bezcen a powinni łącznie wziąć za nich najmniej 30M. Ja nie twierdzę że powinni jakieś grube miliony na nich zarobić ale normalny klub za takiego przykładowo Rafinhe bankowo wziąłby te 8-10M. Do tego ta chora wymiana Arthura za Pjanicia - oddają młodego piłkarza za którego zapłacili wcześniej 30M a w zamian dostają 10M i defensywnego 30latka, którego za 2-3 sezony oddadzą także za bezcen. Jedyny normalny transfer jaki przeprowadzili (jeśli chodzi o sprzedaż) to tylko Semedo za którego wzięli normalne pieniądze. Typowej 9 jak nie było tak nie ma a przecież kimś trzeba Suareza zastąpić, na ŚO zostaliśmy z 3 piłkarzami bo Umtitiego nie ma co brać pod uwagę, na LO trzeba mieć jedynie nadzieje że Dest odpali (mimo że nominalnie jest PO) bo Firpo się nie nadaje do tego klubu. Jednym słowem mówiąc dramat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?