- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1387 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1387 Culés
2
Świątek moze za kilka dni osiągnąć wiecej w zawodowej karierze w wieku 19 lat niż Radwańska przez całe swoje życie ;p
0
@Rastafarnianin Nie chce usprawiedliwiać Agnieszki, ale grała w erze siłowych "czołgów":) Dla mnie technicznie to była top, tak czy siak. Dla niej wstawałem w środku nocy, mając rano do pracy i oglądałem turnieje za oceanem. A nie zdarzają mi się takie głupoty zbyt często:) Ona i Gortat "budzili" mnie w środku nocy:)
1
@Rastafarnianin Poleciałeś teraz, mimo mojej antypatii do Radwańskiej.
0
@JimMorrisonFCB Samą prawdę napisał. Sorry Radwańska nigdy nie wygrała wielkiego szlema, a Świątek ma teraz ogromną szansę i to w wieku 19 lat.
3
@Rastafarnianin Nie lubię Radwańskiej, ale ona osiągnęła m.in finał Wimbledonu czy wygrała Masters kończący rok. Iga jeszcze nie jest w połowie tego.
0
@JimMorrisonFCB pytanie powinno brzmieć czy zamieniłabyśbwszystkie zwycięstwa na to jedno wielko szlemowe:-)
2
@Rastafarnianin trochę jak Małysz i Stoch w 2014 r. Małysz wtedy miał dużo więcej sukcesów , ale to Stoch miał upragnione przez Małysza olimpijskie złoto i zaczęły się porównania. Jak dla mnie za całokształt nadal dużo wyżej byłaby za osiągnięcia Radwańska, ale Iga ma autostradę aby ją przegonić za kilka lat bo grać tak pięknie w wieku 19 lat to jeśli się przyłoży do treningu i nadal będzie się rozwijała to co będzie np. za lat 5. Mogę tylko czekać z niecierpliwością
0
@daniel32778 Może nie uprzedzajmy faktów, niech najpierw dojdzie Iga do finału i go wygra, czego jej gorąco życzę.