- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1077 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1077 Culés
1
Wiem że może nie powinien zakładać nowego wątku ale najeżdżają i wyśmiewają osoby, które nie wiedzą jakim fanatyczną ślepą miłością darzyła Alego Ameryka. Ali wybierając Leona Spinksa był krytykowany za wybór tak mało doświadczonego i słabiutkiego boksera. Rekord z Alim 7-0, później 42-27. To na dzisiejsze czasy poziom Marcina Rekowskiego. Jakby AJ przegrał z nim to by wypadł z top10 byłby prawie że skończony i wyśmiewany na wieki. Ali przegrał a w rewanżu stracił kilka rund a i tak został sportowcem roku w USA.
Spróbujcie zrozumieć tamtą atmosferę bez złośliwości do mnie.
Kliczkowie byli za to traktowani jak wrogowie od samego początku w USA bez większego powodu.
Doskonale wiemy że ludzie nie są traktowani sprawiedliwie.
Piszę o tym bo lubię i jest masa argumentów za Kliczko.
Opinia większości ludzi mnie średnio interesuje bo widzę jakie mają często nieracjonalne podejście do boksu, jak pochodzą wybiórczo, opierają sowje opinię na mitach, jak miłość i nienawiść wpływa na ich oceny.
Naprawdę nie widzę racjonalnych argumentów za Alim przeciwko Witalijowi. I piszę to obiektywnie bez jakiejś nienawiści ku Alemu czy miłości wobec Kliczko co mi zarzucacie.
A piszę tutaj tyle o tym bo lubię :D
1
@Kusco15 Mi się wydaje że pewni użytkownicy specjalnie Ciebie podpuszczają,a dając się w to wciągnąć dajesz im tylko satysfakcje.
1
@Kusco15 po prostu twierdzenie, że Ali był lepszy od Kliczko jest tak samo prawdziwe, jak twierdzenie, że Kliczko był lepszy od Aliego. A dlaczego? Bo nie da się tak naprawdę tego udowodnić, zweryfikować. Owszem podałeś górę statystyk (szacunku za to) no, ale sport wiele razy pokazał, jak bardzo mogą one być mylne.
1
@LucaBrasi Dlatego mogę powiedzieć że mniej więcej, oczywiście nie jest to dokładne, Kliczko wygrał by na 90%. Mozna dojść do prawdy wyciągając wnioski. Przecież nie mówię że Ali ma 0% szans ma małe a przynajmniej wszystko na to wskazuje