La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

7

Świetna informacja dla tych co nie mają Eurosportu. Dzisiejszy mecz Igi Świątek o finał wielkiego szlema pokaże główna stacja TVN. Początek meczu o godzinie 15.

0

@kamiVeB Och jaką widzę sprzeczność w ludziach... niby patriotyzm i Iga ale z drugiej strony ta najokropniejsza, niepolska, zła, niedobra stacja:D

konto usunięte

0

@kamiVeB Serio? Sportu na głównej antenie TVN to nie było chyba od wielu lat nie licząc charytatywnych meczów z gwiazdami ich stacji.

0

@pawelfcb2010 Wydaję mi się, że ostatnie to mogła być Legia za ITI patataj:)

konto usunięte

0

@escarabajo Pamiętam właśnie, że kiedyś leciały mecze sparingowe Legii z Bayernem oraz z Leverkusen, ale to było dawno temu.

W 2004 roku można było u nich obejrzeć mecze polskich drużyn w eliminacjach europejskich pucharów m. in. mecze Wisły z Realem.

W TVN Turbo kilka lat temu były mecze Ligi Europy, ale w otwartej antenie to nie przypominam sobie nic poza tymi meczami sprzed kilkunastu lat.

0

@pawelfcb2010 może chcą dotrzeć do innych odbiorców :)

konto usunięte

0

@escarabajo Dziwię się w sumie, że dopiero teraz pomyśleli o tym, żeby jakieś ważniejsze transmisje z Eurosportu przenosić na TVN. Myślę, że wczorajszy mecz na żywo przyniósł większą oglądalność niż jakieś powtórki.

0

@pawelfcb2010 na bank!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?