La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

konto usunięte

4

Mam nadzieję,że Wuja w końcu zrozumie,że Zielińskiemu nie przeskoczyło i nie przeskoczy nic w głowie i,że gra wygląda lepiej bez niego.

W ogóle czas powoli żegnać się z Krychowiakiem to co odstawił z Finami przechodziło ludzkie pojęcie. Zamiast grać Góralski-Krycha powinniśmy grać Klich-Moder.

konto usunięte

1

@Hushovt Klich w kadrze też szału nie robi niestety.

konto usunięte

4

@Yosemite Moim zdaniem po części to wina zawodnika i trenera. Gdyby trenerem był ktoś kogo największym sukcesem nie jest awans na euro i 5 miejsce w eklapie to dużo lepiej by taki Klich wyglądał.

konto usunięte

3

@Hushovt Też tak sądzę. Z Zielińskim jest podobnie, ale tutaj może w grę wchodzi też nieustawianie go na swojej pozycji. W Napoli wygląda bardzo dobrze, a pod kątem technicznym to moim zdaniem top. Szkoda, że w reprezentacji kopie się po czole.

2

@Hushovt Linetty też wczoraj ładnie

0

@Hushovt +1 dla ziela to nigdy nie przeskoczy predzej nowy mlody talent znajdziemy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?