- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
1
Co sądzicie o takim traktowaniu piłkarza?
Luis Suarez:
"Są rzeczy, które nie były znane innym. Poszedłem na trening, a oni odsunęli mnie na bok, ponieważ nie byłem częścią meczu jedenastu na jedenastu"
źródło: meczyki.pl
3
@Ksavix jak nie był to znaczy, ze ława. A gdzie miał być :)
1
@fenix1983
Na treningu? xD
1
@Ksavix co sadze ? ze pilkarze ktorzy zarabiaja ponad 200 tys euro tygodniowo ,zalac sie jak imm zyciu zle bo ktos im nie podal pilki lub odsuneli na bok na treningu sa smieszni i zalosni .Co on chce wspolczucia ? niech idzie do Ewy Drzyzgi sie wyplakac ze zycie jest niesprawiedliwe :)
2
@RadekACCA Musisz zrozumieć, że na poziomie na którym oni żyja nie zwracasz uwagi na pieniądze, tylko na wszystkie pozostałe aspekty życia. On się nie traktuje jako piłkarza który zarabia 200 kafla tygodniowo, tylko jako po prostu piłkarza. It's that simple.
1
@Ksavix patrz co spotkało Milika, inni piłkarze mają gorzej.
0
@RadekACCA Śmiało możesz dołączyć do ekipy Bartomeu z taką mentalnością, podejściem i szacunkiem do zawodników Barcy :)
0
@SelloutCrowd a ty musisz zrozumiec ze od profesjonality wymaga sie profesjonalizmu.Zachowanie na boisku jak i prowadzenie sie w zyciu jest dalekie od idealu w przypadku Suareza
jak ma chlopak problem z czyms to mogl isc porozmawiac np z trenerem , its that simple
@SelloutCrowd Musisz zrozumieć, że na poziomie na którym oni żyja nie zwracasz uwagi na pieniądze,"
nie no napewno nie , Messi i jego kontrakt tylko to potwierdzaja :)
0
@RadekACCA
I w drugą stronę.
Jeżeli Twój pracownik nie daje z siebie "maxa" to chyba próbujesz pierw z nim porozmawiać, zmotywować zamiast go wyrzucać w brutalny sposób z klubu.
Ale tu jest cyrk więc lepiej odsunąć człowieka od pracy (treningów) i oddać go za darmo rywalowi. :)
Z Milikiem jest taka sprawa, że sam sobie piwa nawarzył i musi je teraz wypić. Milik chciał odejść z klubu i nie chciał podpisać nowego kontraktu, a Suarez wręcz przeciwnie, taka "mała" różnica.
0
@Ksavix nic nie wiem o jakiejs malej roznicy bo szczerze mnie to nie intersuje
smieszy tylko ze koles zarabiajac takie pieniadze idzie i beczy gdzies do mediow ze go tak potraktowali . I to w kraju gdzie mlodzi nie maja zadnych perspektyw a kupno mieszkania przy ich zarobkach graniczy z cudem
no ale niech maja temat o potraktowaniu Luisa , to takie nie fair i niesprawiedliwe.Biedny chlopczyk odsuneli go od treningu , coz za nieszczescie