La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

konto usunięte

1

Co sądzicie o takim traktowaniu piłkarza?

Luis Suarez:
"Są rzeczy, które nie były znane innym. Poszedłem na trening, a oni odsunęli mnie na bok, ponieważ nie byłem częścią meczu jedenastu na jedenastu"

źródło: meczyki.pl

3

@Ksavix jak nie był to znaczy, ze ława. A gdzie miał być :)

konto usunięte

1

@fenix1983
Na treningu? xD

konto usunięte

1

@Ksavix co sadze ? ze pilkarze ktorzy zarabiaja ponad 200 tys euro tygodniowo ,zalac sie jak imm zyciu zle bo ktos im nie podal pilki lub odsuneli na bok na treningu sa smieszni i zalosni .Co on chce wspolczucia ? niech idzie do Ewy Drzyzgi sie wyplakac ze zycie jest niesprawiedliwe :)

2

@RadekACCA Musisz zrozumieć, że na poziomie na którym oni żyja nie zwracasz uwagi na pieniądze, tylko na wszystkie pozostałe aspekty życia. On się nie traktuje jako piłkarza który zarabia 200 kafla tygodniowo, tylko jako po prostu piłkarza. It's that simple.

konto usunięte

1

@Ksavix patrz co spotkało Milika, inni piłkarze mają gorzej.

konto usunięte

0

@RadekACCA Śmiało możesz dołączyć do ekipy Bartomeu z taką mentalnością, podejściem i szacunkiem do zawodników Barcy :)

konto usunięte

0

@SelloutCrowd a ty musisz zrozumiec ze od profesjonality wymaga sie profesjonalizmu.Zachowanie na boisku jak i prowadzenie sie w zyciu jest dalekie od idealu w przypadku Suareza

jak ma chlopak problem z czyms to mogl isc porozmawiac np z trenerem , its that simple

@SelloutCrowd Musisz zrozumieć, że na poziomie na którym oni żyja nie zwracasz uwagi na pieniądze,"

nie no napewno nie , Messi i jego kontrakt tylko to potwierdzaja :)

konto usunięte

0

@RadekACCA
I w drugą stronę.
Jeżeli Twój pracownik nie daje z siebie "maxa" to chyba próbujesz pierw z nim porozmawiać, zmotywować zamiast go wyrzucać w brutalny sposób z klubu.

Ale tu jest cyrk więc lepiej odsunąć człowieka od pracy (treningów) i oddać go za darmo rywalowi. :)

Z Milikiem jest taka sprawa, że sam sobie piwa nawarzył i musi je teraz wypić. Milik chciał odejść z klubu i nie chciał podpisać nowego kontraktu, a Suarez wręcz przeciwnie, taka "mała" różnica.

konto usunięte

0

@Ksavix nic nie wiem o jakiejs malej roznicy bo szczerze mnie to nie intersuje

smieszy tylko ze koles zarabiajac takie pieniadze idzie i beczy gdzies do mediow ze go tak potraktowali . I to w kraju gdzie mlodzi nie maja zadnych perspektyw a kupno mieszkania przy ich zarobkach graniczy z cudem

no ale niech maja temat o potraktowaniu Luisa , to takie nie fair i niesprawiedliwe.Biedny chlopczyk odsuneli go od treningu , coz za nieszczescie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?