- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 892 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 892 Culés
69
Ja jeb**! Jaką trzeba być patologią! Wczoraj w naszej okolicy miasto dało małe domki dla jeży, żeby te zwierzęta mogły przeżyć zimę.
Efekt? Kilka godzin i już nie ma. Ukradli. Tak samo było w lecie z miejską stacją naprawy rowerów (pompka, klucze, itd). Przymocowana, nie można było zabrać, to po tygodniu ktoś ją zniszczył. Plac zabaw dla dzieci - ktoś wysmarował wszystko jakimiś chemikaliami...
Tacy ludzie powinni za karę sprzątać miasto z psich odchodów i śmieci. Żadne grzywny czy zawieszenia. Tyrać za darmo i sprzątać, żeby wszyscy widzieli...
8
@NeroTFP Czytałem o tych domkach. Pomyślałem super sprawa. Serio je zaiwwnili? Ja pier..... Patolstwo szerzy się w zastraszającym tempie ...
3
@NeroTFP w każdym mieście są tacy idioci. Gdziekolwiek coś nowego powstanie to zaraz znajdzie się jakiś palant i wszystko dewastują.
1
@NeroTFP Powinni zamontować w pobliżu jakieś kamery i od razu takich namierzyć i wtedy kara pieniężna a potem jeszcze jak mówisz prace społeczne i to nie kilka dni ale nawet kilka miesięcy w zależności od szkody.
7
@NeroTFP stary już się tak nie bulwersuj, wiesz jaki fajny domek dla mojego chomika teraz mam ;)
2
@NeroTFP pięknie by było w tej Polsce jakby takich gości można było odstrzelić.
Mieszkałem pewien czas w Nowej Hucie (Kraków). Budowali tam tężnie solankową, ale komuś to przeszkadzało i ktoś postanowił ją podpalić.
1
@NeroTFP Polacy boją się wpuścić imigrantów którzy mogą zrobić syf, po co nam imigranci skoro już mamy naszą Polską patologię, takto by było za dużo ;)
0
@NeroTFP chce ktoś kupić domki dla jeży? tanio puszczę