La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

konto usunięte

0

Ja rozumiem, że nigdy nie będziemy drugą Brazylią czy Hiszpanią. Ale jak zwrócicie uwagę na to, jak ogromnie toporną piłkę gramy, na to jak kilku zawodników nie potrafi podać z pierwszej piłki, nie mówiąc o jej prowadzeniu, to na serio jestem zdumiony że na prawie 40 milionowy kraj nie jesteśmy w stanie skompletować drużyny na tyle wyszkolonej technicznie by nie bolały oczy.

0

@rust No cóż, generalnie leży system szkolenia już od dziecka, a jak nawet się trafi perełka to do tego scouting też nie jest za dobry i większość w końcu rezygnuje z treningów na rzecz szkoły/pracy. Znaczy wiadomo że w pewnym stopniu tak jest w każdym kraju, ale sądzę że u nas jest z tym wiele gorzej.

0

@rust Panie, oni podglądają system treningu za granicą, a powinni do znudzenia ćwiczyć podanie, przyjęcie, wyjście na pozycje bo podstawy mają nieopanowane, niech zaczną najpierw od ABC.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?