La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2376 Culés

konto usunięte

4

Brawo za walkę, brawo za podjecie rękawicy i za dobry rezultat. Kto ogląda reprezentacje Włoch to wie że to klasowy zespół, który jest obecnie jednym z najlepszych w Europie. Patrząc na potencjał Italii, na klasę Serie A czy też na znakomite szkolenie to niczym wielkim nas nie zaskoczyli. Świetny mecz Modera, Walukiewicza i Bereszyńskiego. Trochę brakowało nam akcji w ofensywie, trochę brakowało silnego Lewandowskiego ale punkt jest do przyjęcia i akceptacji.

5

@Janiama Włochy od dawna niczym nie zaskakują, ale to 0:1, 1:2 powinni byli wygrać.

6

@Janiama Niedługo będziemy chwalić piłkarzy, że biegają. Nie przesadzajmy Włosi nie mają już takiej generacji jak kiedyś, co nie umniejsza, że jest to klasowa drużyna. Trochę brakowało nam w ofensywie? Graliśmy totalny paździerz w ataku.

konto usunięte

3

@Janiama Podziwiam ten optymizm.

0

@Janiama Mamy najlepszą jakościowo drużynę od czasów Kazimierza Górskiego a ty chwalisz tą grę za " walkę " i podjęcie " rękawicy " ??? Typowe myślenie zawsze przegranego i stłamszonego Polaka... Taki myślenie Franca Smudy...

Brzęczek to taka karykatura Selekcjonera że nawet z tak dobrych zawodników jakich mamy, potrafi zrobić pokraki i tartaki...

Ten gość to MEM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?