La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

4

Holyfield był mistrzem uderzenia z byka.
Absolutnie mistrzowska klasa i technika.
Łokcie, ciosy nasadą dłoni i poniżej ciosy także były w repertuarze.
Zacznę od rewanżu z Tysonem.
Tyson rzuca fakowym lewym prostym żeby Holyfield skontrował a Tyson mógł zrobić unik i wyprowadzić swój prawdziwy atak. Ale Holyfield wie co zrobić. Gdy Tyson robi unik schodząc nisko głową Holyfield schodzi także i trafia czołem mocno rozcinając powiekę Tysona. Później Holyfield robi fakowy krok do przodu tak naprawdę wycofując się, Tyson rusza za nim, Holyfield staje w miejscu i niby to idąc w klincz wali Tysona z byka najtwardsza częścią głowy. Chyba rozciął go pod drugim okiem. Z Rahmanem (polecam zobaczyć ten guz XDD) jego głowy porusza się identycznie z linią ciosu, trochę ją pochylając dzięki czemu trafił najtwardsza częścią czoła, przez co sędzia nie zauważył uderzenia. Z doksem schodzi nisko głową i wali z byka jednocześnie trafiając lewym poniżej pasa przez co dokes nie wie czy skarżyć się na główkę czy na uderzenie poniżej pasa.
Evander Holyfield- niekwestionowany mistrz główkowania :D

2

0

@Iberatista geniusz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?