La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

0

Większość zawodowych kulturystów można by określić mianem bigorektykow. Są bardzo podobni do anorektyków, różnica polega na tym że chcę zdobyć masę mięśniową.
To może wydać się trochę absurdalne ale skoro anoreksję leczy się i ostrzega młode dziewczyny o takiej chorobie to może pora też uświadamiać młodych mężczyzn. Wszyscy wiedzą że sterydy szkodzą jednak co gdyby zamiast straszyć częściej poddawać chłopaków psychoterapii taką jaką przechodzą anorektyczki ? I nie jestem przeciwnikiem sterydów wśród zawodowców o tyle może byłaby to skuteczniejsza strategia w walce z użyciem sterydów wśród młodych ludzi niż czcze gadanie i strasznie. Co o tym myślicie? Dobry/zły pomysł?

konto usunięte

3

@Kusco15 przecież są terapie dla ludzi biorących sterydy. Polecam książkę dr Woronowicza

1

@LucaBrasi Tak, ja mówię żeby poddawać takich ludzi częściej !:) Chodzi mi o to że strasznie sterydami, podobnie jak narkotykami ma mały wpływ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?