La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

6

"Sądy w Gliwicach i Częstochowie anulowały mandaty wystawione za nieprzestrzeganie obostrzeń wprowadzonych z powodu pandemii koronawirusa. Uznano, że przepisy są niezgodnie z prawem. Tymczasem z powodu rosnącej liczby zakażeń, komendant główny policji zapowiedział "zero tolerancji" w karaniu osób, które nie przestrzegają reżimu sanitarnego."

I to tyle odnośnie zera tolerancji... Dziwicie się, że skąd tyle antymaseczkowców, może by tylu ich nie było gdyby państwo uchwalało przepisy zgodnie z prawem.

0

@barcelonaLM I jakby ustalili zgodnie z prawem to wszyscy ci foliarze zaczęliby grzecznie nosić? No proszę Cię xD

3

@Gosciuu Takie nastroje nasilają się kiedy ludzie nie mają jasne przepisu. W mediach słyszą noś maseczkę, a potem czytają, że sądy uchylają mandaty. To wprowadza dezorientację i nieufność do rządowych przepisów. Nie mówię, że wszyscy foliarze, ale myślę, że znaczna część tak.

2

@barcelonaLM otóż to. Sam bym nosił, bo prawo jest prawem. Póki prawo jest po naszej stronie - korzystam z tego. Noszenie maseczki na dworze, to kretynizm.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?