La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

2

Bayern ze stratą prawie 100 baniek, Juventus prawie 90 baniek. Covid daje się we wszystkim we znaki. Ciekawe jak sytuacja City bo tam specjalista od wychowanków czyli Pepuś nie żałuje kasy na "wzmocnienia"

2

@betonito skoro nie żałuje to kasy maja

1

@Joe_Pesci
Mają bo ropa ciągle płynie. Za parę lat świat przestanie korzystać z paliw kopalnianych na rzecz termo-reaktora fuzji jądrowej to i City zacznie prosić o pieniążki :D

1

@monsterrize no może nie tak prędko z fuzją jądrowa :D

0

@wyrek
Już na finishu jest, Francja będzie miała swój reaktor fuzji, można poczytać w internecie. Skośni lada moment będą również mieli, Ameryka również. " Nie tak prędko " to mówiliśmy 20 lat temu o fuzji jądrowej.

0

@monsterrize pierwsze uruchomienie ITER przewiduje się na 2025, pełna operacyjność na 2035. Z tym, że nie jest to reaktor budowany do produkcji energii elektrycznej tylko do testów.

0

@wyrek
Do użytku własnego będzie szybciej dostępny, między innymi reaktor fuzji jądrowej będzie kluczowym aspektem w kolonizacji innych planet między innymi ; Księżyca i Marsa. Bez okiełznania fuzji nie polecimy na żadną planetę, takie są fakty. Teraz trwa wyścig Chiny - Ameryka - Europa o stworzenie sztucznego słońca z idealnie czystą energią, która teoretycznie się nie wyczerpie. Sądzę, że przełom to kwestia paru lat ; 2 - 5. Czas tyka i każde Państwo ma nóż na gardle, fabryki itd. niszczą planetę, termoreaktor to zbawienie dla naszej planety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?