La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

konto usunięte

0

Shams Charania donosi, że Anthony Davis planuje zrezygnować z ostatniego roku kontraktu i ponownie podpisać z Los Angeles Lakers. :)

2

@student97r ja bym sie chyba zdziwil gdyby odszedl do innego zespolu. Oni wrocili na zwycieska sciezke i za rok beda znowu mieli szanse na finaly mozliwe ze uda im sie jeszcze kogos solidnego sciagnac gdyby inni poodchodzili

konto usunięte

0

@Tomek54321 Dla mnie też byłoby to sporym zaskoczeniem. Podobno Rondo ma zrezygnować z opcji zawodnika i wejść na rynek wolnych agentów, żeby wynegocjować lepszy kontrakt. W play offach udowodnił, że taki zawodnik jest bardzo potrzebny. Rynek transferowy ma być otwarty pod koniec listopada albo początkiem grudnia, a 18 listopada ma być draft. :)

0

@student97r no Rondo napewno by im sie przydal jeszcze na rok (mimo wieku) ale moze postaraja sie o jeszcze jakiegos PG. A jak wygkada sytuacja Kuzmy KCP czy McGee i Howard

konto usunięte

0

@Tomek54321 Kuzma ma rok kontraktu, Caldwell-Pope ma opcję zawodnika na ostatni rok, McGee ma rok kontraktu, a Howardowi skończył się w tym sezonie. :)

0

@student97r Howardowi daja nowy kontrakt czy odejdzie ?

konto usunięte

0

@Tomek54321 Nie mam pojęcia. :) Nie czytałem nic na temat Howarda.

0

@student97r juz oficjalnie jest ze AD podpisal na 28 baniek kontrakt. Niewiem czy podwales. Hehe

konto usunięte

0

@Tomek54321 Nie podawałem i nic takiego nie widzę. :)

0

@student97r na yt jakis typ co nagrywal skroty nba dal filmik ze podpisze na 28mln

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?