La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

0

Niech państwo rozda maski, a nie. Ludzie płacą całe życie jakieś składki zdrowotne itp, a głupie wizyty mają odwołane, a niektóre wizyty czy operacje mogą być na wagę życia. Nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z państwowej opieki zdrowotnej jak do neurologa termin za 5 miesięcy, a prywatnie w następnym tygodniu.

konto usunięte

0

@Joe_Pesci w poniedziałek mam się udać na wizytę kontrolną do ortopedy(złamałem nogę) dzwoniąc do przychodni usłyszałem, że lekarz przyjmuje od 8:00 ale mam przyjść wcześniej i uzbroić się cierpliwość bo czeka się ok 2-3godziny. I co najlepsze czeka się na dworze! Po stwierdzeniu, że ciężko się stoi ze złamana noga tak długi czas, usłyszałem, że trzeba sobie radzić. Inni tez stoją czy pada czy wieje, nie ważne stoisz w kolejce na dworze. Bareja pełną gębą. Pani powiedziała ze ktoś za mnie może stać. Komuno wróć! Zadzwoniłem prywatnie, to było tylko pytanie czy na daną godzinę mi pasuje i żebym był 10min wcześniej. Paranoja! Kilka lat już pracuje, chorować nie choruje, a dostać się na wizytę kontrolna normalnie się nie da.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?