La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1901 Culés

2

Na dole rozpętała się dyskusja o JP2 dotyczący jego pontyfikatu. Ja nie zabieram zdania w tej sprawie bo za dużo niewiadomych i domysłów.
Jednak intryguje mnie jedna rzecz dlaczego przytacza się tak błahy argument o przebaczeniu papieża zamachowcowi skoro JP2 musiał wybaczyć Acy bo: skompromitował by swoją naukę o przebaczeniu, postąpił by nie zgodnie z nakazem Ewangelii, zmarnował by okazję na pokazanie gestu pojednawczego wzgledem Islamu, straciłby okazję na pokazanie się z świetnej strony. Nie twierdzę tak ale dopuszczam w jakimś stopniu, że Karol Wojtyła wcale nie miał ochoty przebaczać. Być może zrobił to z przymusu i rozsądku. Bo w gruncie rzeczy dlaczego nie?? Papież jest tylko człowiekiem.

konto usunięte

1

@Kusco15 Nie zaczynaj kolejnej gównoburzy...

konto usunięte

0

@Kusco15 Uważa, że się mylisz, ale jednocześnie ciężko wykluczyć, że możesz mieć rację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?