La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

3

Tak tylko chciałbym przypomnieć, że Dembele od stycznia grał zaledwie kilkanaście minut w piłkę...
Owszem początek miał beznadziejny, ale im dalej w mecz tym coraz lepiej to wyglądało.
Zresztą powinien on schodzić na przerwę z asystą :))
Coutinho za Griezmanna od 46', tylko o to proszę .

0

@Wossi61FCB Tak chłop zagrał 20 % spotkań opuścił 80 czy 60 meczów teraz będziemy czekać 2 miesiące aż zacznie przyjmować piłkę. Jesteśmy w B klasie czy w Barcelonie co Ty tu bredzisz?

1

@jedrek7000 Przecież mówię, że początek zagrał beznadziejny. Potem już było lepiej i jego braki przypominały te typowe z braku ogrania. Radzę dokładniej oglądać mecz, a potem dopiero komentować.

1

@jedrek7000 Ty człowieku zastanów się co piszesz. Pleciesz aby pleść. Dembele od początku jego przygody w Barcelonie gra jak gra, jego lepsze momenty zawsze pojawiały się po jakimś czasie, po uzyskaniu rytmu meczowego. Wygogluj sobie jeśli nie wiesz co to jest. Zacznijmy od niego wymagać jak pogra kilka meczy, wtedy będzie można ocenić. Jeszcze raz napiszę, w jego przypadku RYTM MECZOWY to klucz do dobrej gry.

0

@Lovalo XDDDDDDDDDDDDD
To po ilu spotkaniach Dembele złapie ten zajebi** rytm że będzie potrafił przyjąć piłkę?

0

@jedrek7000 Po tylu po ilu przestaniesz pleść bzdury.

0

@Lovalo To jedź z kolegami nauczyć Dembele przyjmować piłkę 120 milionów euro teraz będę czekał do stycznia aż odpali o ile znowu się nie połamie XD

0

@jedrek7000 Te Twoje "XD" ,którymi tak lubisz napieprzać we wiadomościach - mają oznaczać pojęcie o piłce w poziomach? w sensie im więcej XD tym wyższy poziom? Daruj sobie chłopie. Odpowiadając, już milion razy temat jego ceny był wałkowany na tym forum. Jeśli się nie mylę to nie on wyznaczył sobie taką cenę. Wyszukaj jakichś konkretniejszych argumentów - żebyśmy w ogóle mieli o czym rozmawiać.

0

@Lovalo Nie mam o czym z Tobą rozmawiać jak piszesz że Dembele się będzie teraz rozgrzewał do grudnia żeby zagrać mecz na jakimkolwiek poziomie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?