La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

0

To czego mi brakuje to dośrodkowań. Nie ma praktycznie tego od kiedy odszedł Alves. Oczywiście nie będziemy tego traktować jako głównej taktyki. Ale kiedy gramy atakiem pozycyjnym to dosrodkowania to świetny moment aby zagrozić rywalowi. Nawet jak po dosrodkowaniu nie zdobędziesz punktu to możesz zebrać drugą piłkę i wtedy jesteś już blisko pola karnego. A wtedy rozegrac szybki atak łatwiej.
Brakuje mi też długich pasow na skrzydła od stoperów.

1

@Criss18Barca A komu?

1

@Rewolucja123
Jeśli byłby ruch to byłoby komu. Jak był Alves to przeciez w ataku był Messi 1,7m-Pedro 1,69 i Villa 1,75. Z jednej strony chodzi o jakość tych dograń, z drugiej o ruch z przodu czego nie ma, nie ma zawodników wchodzących na drugie tempo (oprócz Leo) a teraz jest Griezmann 1,76, Dembele 1,78, Fati 1,78 czy Braithwaite 1,77 Barcelona gra zbyt wolna piłkę i wstrzelenie piłki w pole karne, gdy takie Getafe broni się całym zepsolem jest bez sensu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?