La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

konto usunięte

1

Bardzo wczoraj zaimponował mi Fati. Chyba bardziej niż kiedykolwiek.

Po wejściu na boisko, mimo że ma wciąż 17 lat, próbował wziąć odpowiedzialność za grę. Napędzał ataki, dawał sygnał do ataku.

Pytanie czy ta rola należy do niego a nie do piłkarzy którzy są o dekadę od niego starszych.

1

@horang Aż przypomniała mi się wypowiedź Asensio, że to nie on jest od ciągnięcia wózka :)

konto usunięte

0

@Jacu327 on sam tak o sobie powiedział ? :)

0

@horang Tak. 15 znaków

konto usunięte

0

@Jacu327 heheh, dobre. Chciałbym przeczytać całą tą wypowiedź.

1

@horang Masz na pw

konto usunięte

0

@Jacu327 dzięki :)

0

@Jacu327 poprosze rowniez.

2

@horang Proszę Cię, weź przestań, ja wiem, że to jest Barça Ansu Fatiego, że repka Hiszpanii to również jest Ansu Fatiego, a za parę dni to hiszpańscy dziennikarze zapadają, że to jest repka Traore, czyli że nie ma to, jak robić kibicom wodę z mózgu, wczoraj, co Ansu dostał piłkę to strata, odbijał się od rzeźników z Dżetafe niczym ping-pong, nic a nic nie wniósł do gry, same chęci to nie wszystko, w futbolu liczy się tylko i wyłącznie to, kto zdobędzie jedną bramkę więcej, koniec-kropka. Zagraliśmy kupę, kloakę i szmirę, wszyscy dali dupy po całości, ci, którzy weszli nie zrobili żadnej różnicy, dosłownie żadnej, ja wiem, że jest hype na Ansu, ale bądźmy poważni, Triñcao w sposób niewytłumaczalny podaje piłkę do tyłu, nie dość, że niepotrzebnie wycofał piłkę, to na dodatek tak niecelnie, jakby miał w nogach neuropatię obwodową, na temat gry de Jonga czy Griezmanna to przemilczę, ponieważ nie chcę dostać permanentnym po cojones. Wg mnie Ansu cienki jak sik pająka, podobnie jak cała drużyna Barçy, jeno Neto uchronił nas od wyższej porażki, ale jeśli uważasz, że Ansu coś wniósł - okey, ale trzy bezcenne punkty poszły się pierdo*lić!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?