- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
9
6 dni do meczu z Realem a już jest pewne ze Griezmann zagra i znowu będziemy grali w 10, to ze taki piłkarz gra w Barcelonie to naprawdę boli. Mam nadzieje ze Koeman nie będzie miękka faja i przyspawa go do ławki. Byłem i dalej jestem szczęśliwy ze Suarez odszedł, ale jeżeli dałoby się cofnąć czas i oddac Griezmanna a zostawić Suareza, to wziąłbym taki deal z pocałowaniem reki. Griezmann to jest najbardziej overrated piłkarz jakiego oglądałem.
2
@ObiektywnyKibic121 no ciekawe czy Ludwiczek pokaże jaja.
3
@ObiektywnyKibic121 Ale ty go nie lubisz każdy twój komentarz to hejtowanie tego Grizmana xD
0
@ObiektywnyKibic121 Rzeczywiście straszne że mistrz świata i jeden z najlepszych piłkarzy świata gra w Barcelonie ;) to już chyba nie jego wina że gra na nie swojej pozycji bo zarząd nie przemyślał jego zakupy.
1
@Dawid66
Praktycznie każdy :D. Nie lubie piłkarzy którzy są przereklamowani, gość zarabia takie pieniądze a daje kompletne 0.
0
@Kwiatek67 racja, gdyby go wczoraj Koeman ustawił 2 metry w lewo i pół metra do przodu to by nie spieprzył tej setki
3
@Kwiatek67
Mistrz Świata nie oznacza nic, Giroud mistrz świata i jest 3 napastnikiem w Chelsea. Jeden z najlepszych piłkarzy świata? Chyba w fortnite, bo gość oprócz tego ze znika, narzeka, podaje do tylu, i marnuje 100% nie wyroznia się niczym. Wczoraj 17 latek powtarzam 17 latek zagrał 10 razy lepiej niż ta gwiazdeczka, zaraz będzie news w mediach ze na złej pozycji grał.
0
@Abominacja Gdyby grał na 10 był wolnym elektronem to na pewno byłby pewniejszy i by to strzelił ;)
0
@ObiektywnyKibic121 Ten 17 latek to jest skrzydłowy powtarzam skrzydłowy on ma grać brawurowo.Griezman w Atletico był jedynym z najlepszych piłkarzy świata i nadal nim jest.
2
@Kwiatek67
Ten 17 latek wczoraj nie grał na skrzydle tylko w środku i zostal wybrany zawodnikiem meczu. Gdzie jest news ze Pedri nie gra na swojej pozycji? Pedri ma pilkarskie umiejętności to wychodzi i je pokazuje a Griezmann to gra takie tarło ze nawet jego obroncy juz się poddali. Każdy inny piłkarz z La Liga w miejsce Griezmanna dałby tyle samo co Francuz
0
@ObiektywnyKibic121 Pedri to Pedri a Griezman to Griezman nie skreślał bym go jeszcze ;)