- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
14
Aktorzy z Detroit: Become Human wystąpią w Cyberpunku :)
@Jakchcesz @YoNoEntiendoNada @tadzik447 @Shroud @Pawc10 @don'T.R.I.P.e
4
@macio_944 kurde redzi umieją w marketing
2
@macio_944 O, w to też grałem, niezła grafa w tym Detroit.
2
@Seledynowy Ano umiejo. Oby gra również była na tak wysokim poziomie co sam marketing :)
@MesQueUnClub_87 Gry bardziej liniowe i filmowe generalnie mają lepszą grafę. Gry open-world muszą gdzieś oszczędzać zasoby, bo są zbyt rozbudowane. Ale tak, Detroit miał świetne wrażenia wizualne. Jednak jak dla mnie z takich gier to The Last of Us II tutaj przoduje. A ogólnie to RDR2 biorąc pod uwagę obszerność świata.
4
@macio_944 oj Redzi nie przestaną zaskakiwać. A co dopiero jak wyjdzie gra i każdy indywidualnie będzie odkrywał te wszystkie smaczki w grze. Coś czuję, że ten ostatni miesiąc wyczekiwania będzie się bardzo dłużył.
3
@macio_944 o kurde. Detroit jedna z lepszych Gierek na ps4, aż dziwne ze w ogólnym zestawieniu gier dostępnych za darmo na ps5 w związku z subskrypcją ps+, ma ocenę bodajże 77( mniej niż Fallout 4 np xD). Nie przepadam z takimi grami, w których jedyne co w sumie robisz to podejmujesz decyzje, ale Detroit było wyjątkowe i naprawdę świetnie napisane. Redzi umieją w marketing bez wątpienia
Ps. Jak dodajesz coś o grach to możesz mnie tez oznaczać :p
0
@Janas11224 Ok, będę oznaczać :)
1
@macio_944 Ja mam coś takiego czy w filmach, czy muzyce, czy w grach, że nie ma jednego gatunku, który by mnie tylko interesował, lubię wszystko co jest dobrze zrobione, uwielbiam rozbudowane sandboxy czy gry mocno fabularne od Naughty Dog, ale nie raz człowiek chcę sobie zrobić odskocznię na coś innego i ja chętnie podejmuję różnego rodzaju przygodówki, RPG lub strzelanki typu Wolfenstein.
1
@MesQueUnClub_87 U mnie bardzo podobnie, w zasadzie tak samo. Może w muzyce mam trochę bardziej wyselekcjonowane gatunki, ale jeśli chodzi o filmy, czy gry, to również wybieram coś co ma potencjał i/lub jest po prostu jak najlepiej zrobione. Niezależnie od gier AAA, czy platformówek w stylu Little Nightmares. Doceniam po prostu najbardziej sam artyzm, pasję i wykonaną pracę.