La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1387 Culés

1

Żart tygodnia: Araujo jest młody, powinien się ogrywać.
1999, lat 21.
Varane w wieku 19 lat strzelał nam bramkę na Camp Nou, skacząc wyżej od ego Piquenbauera.
Tyle, więcej nie trzeba pisać.

konto usunięte

29

@Kettger jest kilku dzieciaków na tym świecie, którzy w wieku 15 lat piszą doktoraty. I to oznacza, że wszystkie dzieciaki mają to robić?

1

@LucaBrasi Pewnie, że nie. Można obniżyć do minimum swoje oczekiwania i cele życiowe. Tylko potem się nie dziwcie, jak przed meczem będzie leciał hymn Ligi Europy.

15

@Kettger rzeczywiście, pozycja 3. stopera w Barcelonie brzmi jak minimalny cel życiowy.

7

@Kettger taki talent jak Varane się zdarza raz na dekadę. Grając na pozycji SO trzeba być pozytywnie je**** by grać w takim klubie jak Real. Psycha na kosmicznym poziomie. Nie przypominam sobie by jakis inny piłkarz grał na SO w takim wieku w klubowym klubie w Europie (moze De Ligt? ale on nabrał doswiadczenia w Ajaxie)

1

@joloskyy O czym Ty w ogóle piszesz? Zrozumiałeś w ogóle wypowiedź?
Chodzi o stosunek do piłkarza, a nie o jego cele życiowe. Pique też przychodził w wieku 21 lat i dano mu szansę, dzięki czemu masakrował Robbena w El Clasico. Teraz wszyscy w tym klubie są mentalnymi zerami, więc taki Araujo, który ma potencjał będzie wypychany żeby nie zawyżał poziomu.

4

@Kettger ok, gruby odlot. Bez sensu prowadzić tę konwersację.

1

@joloskyy Jesteś po prostu naiwny. Przeczytałem Twoje wypociny profilowe i łudzisz się, że będzie lepiej, albo nastolatek może dostać co najwyżej parę minut. Po tylu latach wstydu nadal wierzyć w to coś, co nawet nie ma odwagi przyznać się do błędu, człowieku... to się nazywa naiwność, cecha charakterystyczna tego narodu.

6

@Kettger i Varane do dzisiaj bez Ramosa u boku gra jak junior, a lat ma już 27. Ale lepiej pisać grube frazesy o lidze europy, minimum oczekiwań i charakterystycznych cechach narodu, bo ktoś sie ośmielił napisać że chłopak z Barcy B powinien być powoli wprowadzany do pierwszego zespołu.

0

@Kettger "w to coś, co nawet nie ma odwagi przyznać się do błędu", czyli co?
Nie uważam, że nastolatek może dostać co najwyżej parę minut. Uważam, że nastolatek powinien dostawać tyle minut na ile zasługuje i to w odpowiednich okolicznościach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?