- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
#Tiki-takaZarówno piłkarze, jak i pozostali pracownicy FC Barcelony chcą oddzielnie negocjować obniżkę wynagrodzeń, na co nie zamierzają zgodzić się władze klubu. Zawodnicy uważają, że redukcje nie powinny dotknąć personelu pozasportowego i zakwestionują ustalenia środowego spotkania, na którym nie zamierzają się pojawić, na podstawie umowy zbiorowej futbolu zawodowego. Z kolei pracownicy nie zgadzają się na rozmówców zaproponowanych przez klub. [Cadena SER]
25
Wygląda na to że piłkarze nie chcą zarządu, socios nie chcą zarządu, pracownicy nie chcą zarządu. I tylko zarząd nie widzi powodu do rezygnacji...
0
niech im leo zbuduje kapitol i będzie spokój krw
2
Zawodnicy nie chcą by najmniej zarabiający utracili zarobki a zarząd chce upier.... pensję nawet sprzątaczce byle zaoszczędzić !
2
Ja musiałem zgodzić się u swojego pracodawcy na obniżkę pensji, teoretycznie bo mogłem się nie zgodzić ale bym stracił prace, pracodawca obiecał mi ze wyrówna poniesione straty przeze mnie jak otworzą firmę po obostrzeniach, jak obiecał tak zrobił i nie szedłem jak większość grup zawodowych do mediów i nigdy nie dostałem żadnego wsparcia od rzadu, nie mam dzieci itd.
Natomiast goście zarabiają po kilka milionów i mają problem bo ktoś im pare groszy ucina.
Żenada, co jak co zarządu bym nie winił.
Ostatnio w piłce jest modne stawianie się klubom przez piłkarzy.
Za dobrze mają a na koniec oglądasz mecz i z roku na rok co raz to gorsze widowiska na które nie da się patrzeć.
Żeby trafić dobry mecz to albo musisz obejrzeć wszystkie jakie są w tv danego dnia albo mieć farta
0
Dziwne że chcą renegocjować razem... Gdyby zarobki były współmierne to ok, ale piłkarzom nawet 30% mniej to i tak zarabiają 20 razy więcej niż pracownicy ze100% pensja. A z tego co tu piszą, to piłkarze chcą oddać, po to by najmniej zarabiający pracownicy nie musieli...
0
@wojtek_debiec4 Przecież jak byk pisze, że nie chcą negocjować razem...
0
@normasubiektywna o klub mi chodzi....
0
@normasubiektywna pisze jak byk że klub chce razem....
0
Blagam niech ten zarząd juz wy*ierdala