La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

1

Xavi Simons i jego ostatnia forma:

vs. Montfermeil FC: ⚽️⚽️ asyta
vs. FC Chambly: ⚽️ 2 asysty
vs. St Pryvé: ⚽️
vs. Lens U-19: ⚽️ asysta
vs. Le Havre U-19: ⚽️ asysta
5 meczów, 6 goli i 5 asyst.

Ale bym chciał go spowrotem u nas

konto usunięte

1

@TylkoBarca7273 ciekawe jaką cenę by krzyknęło PSG. Tak czysto hipotetycznie. Z 60 mln pewnie.

5

@TylkoBarca7273 niestety ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz, Raiola + PSG + Moremoneywill = odejście z barcy

7

@TylkoBarca7273 A ja nie. Odszedł do PSG z Flinstonem i niech tam sobie siedzi, jest w szkółce paru naprawdę ciekawych zawodników, którzy gorsi nie są jak np Moriba.

13

@TylkoBarca7273 Nie jest nam do niczego potrzebny. Chciał odejść i aktualnie nie widzę możliwości powrotu.

0

@TylkoBarca7273 te wszystkie drużyny to U19 tak?

0

@Yoshi94 Tak, gra w zespole U-19. Jest też tam kapitanem.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Znając szczęście klubu, to Simons w przeciągu kilku lat stanie się podstawowym zawodnikiem PSG i jednym z najlepszych pomocników młodego pokolenia na świecie, natomiast Moriba czy Gavi skończą jak Puig, który skończy jak Halilović.

0

@ViscaBarca123 byłem ciekawy tego, że w ogóle nie przeszkadzało ci gdy odchodził.
Jak to jest z jego talentem? Przereklamowany czy po prostu dobry, ale nie aż tak żeby stanowić o sile Barcy B

0

@Khajio Może tak być, Ale Halilović to nawet nie wiem czy zagrał chociaż 1 pełny mecz w pierwszej drużynie a był nazywany nowym Messim, Puig w sumie coś tam chociaż pograł. Generalnie do wychowanków większe zaufanie się powinno u nas mieć a nie kupują podstarzalych zawodników po 30 na wysokim kontrakcie na 2 lata góra i jakieś pół środki.

1

@jeyx77x jakieś umiejętności ma na pewno, ale większość hypu na niego to czysty marketing. Zobacz jakie on w tak młodym wieku będąc jeszcze w Barcelonie podpisywał kontrakty sponsorskie, jaką ilość obserwujących miał w social mediach. Młody zdolny pomocnik który ma na imię Xavi i w dodatku ma włosy jak Puyol to jest to co na czym oparła się jego rozpoznawalność :D
A z tego co kojarzę było wielu lepszych od niego jak kończył u nas grać.

0

@jeyx77x W momencie, gdy odchodził nie był nawet najlepszym pomocnikiem Cadete A. Nie mówię już o byciu najlepszym zawodnikiem. Momenty błysku i świetnej formy przeplatał bardzo nieregularnymi występami. Potencjał na pewno był, Barcelona zaproponowała mu dobry kontrakt, dzięki któremu mógł liczyć na grę w Juvenilu A, ale zdecydował się odejść. Nie żałowałem jego odejścia, bo mamy w klubie większe talenty i bardziej utalentowanych pomocników. Obecnie widać, że Simons zaczyna grać na miarę swojego potencjału i robi to regularnie, co mnie bardzo cieszy, bo wciąż darzę go sympatią. Życzę mu jak najlepiej, ale odejście było dobre dla niego i prawdopodobnie dla klubu ze względu na odcięcie się od Raioli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?