- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 883 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 883 Culés
8
Pedri- mam wrażenie że ludzie zapominają o pewnych kwestiach z nim związanych. Po pierwszych meczach gdy wchodził z ławki pojawiały się komentarze że nie widać w nim nic szczególnego, że Puiq lepszy etc, po ostatnim pojawiło się duży zachwyt i ogólnie pozytywne wrażenie, czyli typowe- jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, ale w kwesti Pedriego jest to wyjątkowo głupie... ludzie zapominają że to jest 17 letni chłopak który przyszedł do Barcelony... 17 latek, nie wychowanek, nie człowiek wychowany tu, dla którego pewne rzeczy są naturalne, 17 latek który wchodzi do topowej drużyny na świecie, ktoś jest w stanie podać przykład innego piłkarza który w ten sposób zaliczał wejście do jakieś topowej drużyny? Pedri to ewenement na skale światową, potrzebuje czasu, według mnie radzi sobie świetnie, ale nie uważam żeby powinno się go gloryfikować czy skreślać, realną ocene można mu postawić za 2/3 lata
1
@Kacper1432 zaliczyl dobre wejscie. Gdy wchodzil z lawki i w meczu z Getafe, to dawal o sobie znac w obronie na calej szerokosci boiska i w ataku. Gral jak box to box. Czesto cofal sie, Cou ktorego zmienial nie robil tego czesto, a rzadko, a jak cofal sie i bral gre na siebie, to chyba najblizej bylo z 35 metrow na oko, mlodszy kolega dla odmiany bodaj nawet na 30/25 byl w meczu z Getafe. W obronie rowniez roznica widoczna, Cou pracuje w srodku glownie, czasami przy lewej i rzadko prawej stronie. Pedri pracuje po calej szerokosci. Jedynie odbior u Cou wyglada lepiej moim zdaniem na ten moment. Dodam, ze Cou malo zagrywa pilek za kolnierze obroncow.
0
@Kacper1432 Ja uważam nadal że Puig jest lepszy. Pedri nie zrobił na mnie jakiegoś większego wrażenia tym meczem z Getafe. Raz się fajnie obrócił, zrobił jedno kółeczko i ładnie podał do Griezmanna, ale kto by tam nie był to by obsłużył tak Francuza bo były tam hektary pomiędzy liniami. Wiadomo Pedri ma 17 lat i nie wiadomo jak będzie wyglądał wieku Ricziego.
0
@kamiVeB Pedri na dobrą sprawą jako 17 latego wchodzący do Barcelony z jakiegoś Las Palmas nie miał prawa na nikim w tak krótkim czasie zrobić wrażenia, a jednak na wielu zrobił.
1
@Kacper1432 ja jestem w stanie podać przykład - Ansu fati
0
@busquets5 Ansu Fati mimo wszystko jest w klubie od dawna, zna go od środka, Pedri nie