- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
7
Chciałbym wreszcie zobaczyć Barcelonę bez Messiego. Chodzi mi oczywiście o jeden mecz :) Myślę że mógł Koeman zwłaszcza że mamy zdrowych piłkarzy w ofensywie dać odpocząć Messiemu. To nie jest ten Leo, którego znamy. Widać po jego grze że brakuje mu Suareza a jak nie ma Alby na boisku to jeszcze bardziej ma problemy z pełnym zaangażowaniem. Pisałem przed sezonem że to był najlepszy moment na to by Leo odszedł z klubu. Wiem że to nie popularne ale moim zdaniem zarówno dla Leo jak i dla klubu to był idealny moment. Zwłaszcza w tej pandemii gdzie klub traci olbrzymie pieniądze oszczędność na pensji 90 mln euro jest nie do pogardzenia. Wiadomo jednak że Bartomeu robił wszystko by zachować choć trochę twarzy w tym słabym zarządzaniu klubem i nie mógł się zgodzić na taki ruch. Cieszę się że Leo został bo zawsze czekam na jego mecze ale z drugiej strony tak na chłodno patrząc to chciałbym widzieć nową Barcelonę nawet bez Messiego a Messiego szczęśliwego w innym klubie. To nie jest tak że piłkarz chce odejśc z klubu, klub się na to nie zgadza i nagle ten piłkarz psychicznie ma zapomnieć o wszystkim co się działo przez kilka tygodni. Zawsze uważam że z niewolnika nie ma pracownika i nawet tak wielki piłkarz jak Leo Messi nie da maksa tylko dlatego że jest w klubie 20 lat.
0
@Janiama Sam Messi mowil, ze to jest moment, w ktorym powinien odejsc. Jak widac, wypowiedz z przed kilku lat, ze odejdzie nie dlatego, ze chce, a dlatego ze nie bedzie chciany w klubie zaczyna stawac sie prawda.
0
@Janiama Z jednej strony powinien i musi odpocząć. Z drugiej przydałby mu się taki mecz na przełamanie i strzelenie kilku bramek z gry...
0
@Janiama Messi nie odpocznie, bo gra z takim zespołem, jest gwarancją bramek, co wiąże się z walką o króla strzelców, czy pogoń za Ronaldo.