- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1598 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
CLS63AMG
14
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1598 Culés
13
17-letni Ísak Bergmann Jóhannesson zwrócił ostatnio moją uwagę. Rocznik 2003, a już regularnie gra w szwedzkiej lidze. W tym sezonie na koncie 4 gole i 10 asyst. Bezpośredni udział w bramce średnio co 138 minut, a występuje na pozycji pomocnika. Dla Islandii U17 10 bramek i 2 asysty w 13 meczach. Najlepszy asystent zespołu, jeden z najlepszych w punktacji kanadyjskiej i jeden z najmłodszych w całej lidze. Podobno już na celownikach wielu dużych klubów. W ostatnim czasie mówi się o Manchesterze United. Warto obserwować.
0
@ViscaBarca123 Analizowałeś może tego murzynka 15-letniego z Bvb Mokomboo jakoś tak? Ostatnio czytałem wywiad z Eto'o to również mówił że to ,,drugi" Messi.
6
@jedrek7000 Youssoufa Moukoko, a nie "Mokomboo". :D Tak, widziałem go w grze i moim zdaniem chłopak to fenomen. Co ciekawe przypomina mi samego Eto'o. Jest fanem Barcelony i Messiego, więc liczę, że będziemy gotowi do jego pozyskania w odpowiednim momencie.
1
@ViscaBarca123 wiesz może jak sobie radzi Xavi Simons w tym PSG ? Z tego co widziałem on ma kontrakt do 2022r. Może będzie chciał wrócić do Barcelony jak mu wygaśnie. Jak będzie widział ze ma szanse na grę w pierwszej drużynie :)
1
@Grubson06 Wykręca świetne liczby w ostatnich meczach i podobno przerasta drużynę U-19 swoimi umiejętnościami. Wygląda na to, że wreszcie pokazuje swój potencjał. Bardzo mnie to cieszy i liczę, że dalej będzie sobie tak radził, ale nie wiem po co miałby wracać do Barcelony. Po pierwsze: Raiola znowu związany z Barceloną, po drugie nie ma dla niego miejsca, a po trzecie moim zdaniem mamy bardziej utalentowanych pomocników w La Masii. Chciał odejść, więc trudno. Życzę powodzenia.